Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Sosyal Medya Youtube Beğeni Hilesi: Like4Like

Bir önceki yazımızda Youtube Para Kazanma yöntemlerini anlatmıştık. Bunun yanın da beğeni, abonelik ve izlenme gibi istatistik sayılarını arttırmak isteyen kullanıcılar için Like4like karşılıklı etkileşim platformuna değineceğiz. Öncelikle işe kayıt olarak başlamalısınız. Bu platform sosyal medya beğenileri için canlı alandır. Tabi ki her iş gibi Like4like‘da biraz uğraş gerektiriyor. Günde 1-2 saatinizi ayırarak istediğiniz sayılara ulaşabilirsiniz. Tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de kısa süre de kalıcı sonuçlar almanızdır. Burada en büyük avantajınız, beğenilerinizin bot olmamasıdır. Aynı sizler gibi gerçek kişiler tarafından karşılıklı olarak işlemler yapılır. Bu saye de programsal hilelere kıyasla bir adım önde yer alması sağlanıyor.

Youtube Beğeni Hilesi  Kullanımı

Like4like youtube beğeni hilesi kredili sistem ile çalışmaktadır. Bu kredilere sahip olmak ve arttırmak için diğer gerçek kişilerin videolarını beğenmeli ve kanallarını takip etmelisiniz. Fakat Youtube beğenisi elde etmek için diğer gerçek kişilerin youtube kanalları ve videoları üzerinden kredi kasmak zorunda değilsiniz. Facebook, twitter ve instagram gibi uygulamalar üzerinden beğeni ve takip yaparak da kredi elde edebilirsiniz. Yeterli miktarda krediyi topladıktan sonra video adresinizi panelinize girin. Daha sonra beğeni başına sizden kaç kredi gitmesini istediğinizi belirtin. Örneğin 1000 krediniz var diyelim. Beğeni başına 10 kredi gitmesini istiyorsunuz. Elde edeceğiniz beğeni sayısı 100‘dür. Bunun yanında platformda bulunan etkinliklere katılarak da kredi kazanabilirsiniz. Bu etkinlikler çekiliş ile yapılmaktadır. Yeterli katılım sağlandıktan sonra sonuçlar belirtilecektir.

Bir diğer kredi kazanma sistemi ise referans sistemidir. Like4like’da referans sistemi reklam bannerları ve referans linkleri olarak yer almaktadır. Bannerları web sitenize ekledikten sonra tıklayıp kayıt olan üye başına belirli miktar kredi hesabınıza aktarılır. Yine referans bağlantılarını da herhangi bir mecrada paylaşarak kullanıcıların kayıt olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bunların hiçbirini yapmayarak ücreti ile kredide satın alabilirsiniz. Fakat bu krediler dolar üzerinden satıldığı için sizleri ekonomik açıdan biraz zorlayabilir. Like4Like etkileşim platformunu kullandıktan sonra çok hızlı sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz. Fakat haddinden fazla istatistik arttırmanın youtube, instagram, facebook ve twitter gibi platformlar tarafından zararlı olarak algılanabileceğini de unutmayınız.

VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

0
VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

2021 Dünya Şampiyonası'na Katıalacak Tüm Ekipler Belli Oldu!

0
Tüm Dünya'da merakla beklenen Espor organizasyonları çılgınlık durumuna ulaşmış halde. Her geçen gün yeni oyunlar yeni şampiyonalar ve yeni takımlarla heyecan git gide büyüyor. Espor organizasyonlarının en büyüğü denilince de aklımıza şüphesiz LoL Dünya Şampiyonası geliyor. Özellikle bu sezon merakla neler olacağını bekliyor. Bizi organizasyonda temsil edecek takımımız Galatasaray'a şimdiden tekrar tekrar başarılarımızı ve desteklerimizi yolluyoruz.

4 YORUMLAR

 1. Sadık Koparan

  Valla eline sağlık birader onlarca uygulama yöntem denedim ya hesabımı çalmaya çalıştılar ya da hiçbir işe yaramadı. Bu yöntem Youtube’da like kasmak için en mantıklısı gibi görünüyor şimdilik. Böyle de halledemezsem beğeni ve abone satın almayı düşünüyorum. Bu şekilde elde ettiğim aboneler geri düşer mi? Önerebileceğiniz sağlam bir firma var mı?

 2. Rhymetonic

  Merhaba Malik Bey,
  Bu konuda YouTube politikalarını detaylı olarak okumanızı tavsiye ederiz.

 3. Rhymetonic

  Merhaba Sadık Bey,
  Öncelikle olumlu yorumunuz için teşekkür ederiz. LoLPingTesti olarak herhangi bir sosyal medya hizmet sağlayıcısı ile irtibatımız bulunmamaktadır. Bu nedenle size öneri yapmamız mümkün değildir.

 4. malik kurtbeyoğulları

  Ben şimdi kanalımı bu beğenilerle kassam ileride kanalım büyürse kapanma ya da sarı dolar yeme ihtimali falan olur mu acaba lütfen yanıtlayın?

Yorum Yap