Bir önceki yazımızda Youtube Para Kazanma yöntemlerini anlatmıştık. Bunun yanın da beğeni, abonelik ve izlenme gibi istatistik sayılarını arttırmak isteyen kullanıcılar için Like4like karşılıklı etkileşim platformuna değineceğiz. Öncelikle işe kayıt olarak başlamalısınız. Bu platform sosyal medya beğenileri için canlı alandır. Tabi ki her iş gibi Like4like‘da biraz uğraş gerektiriyor. Günde 1-2 saatinizi ayırarak istediğiniz sayılara ulaşabilirsiniz. Tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de kısa süre de kalıcı sonuçlar almanızdır. Burada en büyük avantajınız, beğenilerinizin bot olmamasıdır. Aynı sizler gibi gerçek kişiler tarafından karşılıklı olarak işlemler yapılır. Bu saye de programsal hilelere kıyasla bir adım önde yer alması sağlanıyor.

Youtube Beğeni Hilesi  Kullanımı

Like4like youtube beğeni hilesi kredili sistem ile çalışmaktadır. Bu kredilere sahip olmak ve arttırmak için diğer gerçek kişilerin videolarını beğenmeli ve kanallarını takip etmelisiniz. Fakat Youtube beğenisi elde etmek için diğer gerçek kişilerin youtube kanalları ve videoları üzerinden kredi kasmak zorunda değilsiniz. Facebook, twitter ve instagram gibi uygulamalar üzerinden beğeni ve takip yaparak da kredi elde edebilirsiniz. Yeterli miktarda krediyi topladıktan sonra video adresinizi panelinize girin. Daha sonra beğeni başına sizden kaç kredi gitmesini istediğinizi belirtin. Örneğin 1000 krediniz var diyelim. Beğeni başına 10 kredi gitmesini istiyorsunuz. Elde edeceğiniz beğeni sayısı 100‘dür. Bunun yanında platformda bulunan etkinliklere katılarak da kredi kazanabilirsiniz. Bu etkinlikler çekiliş ile yapılmaktadır. Yeterli katılım sağlandıktan sonra sonuçlar belirtilecektir.

Bir diğer kredi kazanma sistemi ise referans sistemidir. Like4like’da referans sistemi reklam bannerları ve referans linkleri olarak yer almaktadır. Bannerları web sitenize ekledikten sonra tıklayıp kayıt olan üye başına belirli miktar kredi hesabınıza aktarılır. Yine referans bağlantılarını da herhangi bir mecrada paylaşarak kullanıcıların kayıt olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bunların hiçbirini yapmayarak ücreti ile kredide satın alabilirsiniz. Fakat bu krediler dolar üzerinden satıldığı için sizleri ekonomik açıdan biraz zorlayabilir. Like4Like etkileşim platformunu kullandıktan sonra çok hızlı sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz. Fakat haddinden fazla istatistik arttırmanın youtube, instagram, facebook ve twitter gibi platformlar tarafından zararlı olarak algılanabileceğini de unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here