Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Valorant'a Yeni Harita 8 Eylül'de Geliyor
WP

Valorant, Episode 3 Act 2 ile yakın zamanda gelecek olacak olan yeni haritanın tanıtımını yaptı ve gelecek tarihi de duyurdu. Bu zamana kadar yapmış olduğun tasarım ve yenilikler ile Valorant oyuncularını oldukça tatmin etmişti. Riot grubu bu harita ile oldukça karmaşık bir harita oyunculara sunuyorlar. Fracture, rafa kaldırılan pek çok harita fikrini yeni oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Valorant

Harita tanıtımın da gördüğümüz fragman da Fracture adının nereden geldiğini öğrenmiş olduk. Haritanın ortasında gerçekleşen bir patlama nedeniyle "ayna evrenler" tek bir noktada birleşiyor. Bu sebeple haritanın bir kısmı çöl, bir kısmı ise ormanlık alanlardan oluşacak. Fracture, tam bir "H" şeklinde olacak.

Riot ekibi soru&cevap etkinliğinde Fracture'un arkasındaki fikirlerini de oyun dünyası ve oyuncular ile paylaştı. Bölüm tasarımcısı Joe Lansford, bu tasarımın saldırı ekibine biraz daha avantaj sağladığını öne sürüyor -ki bunu inkar etmek mümkün değil. Saldırı timinin aynı anda iki Spike bölgesine de hızlı erişimi olacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Valorant'a Yeni Harita Ne Zaman Gelecek

Yeni harita 8 Eylül'de oyuna giriş yapacak.

LoL Bedava Kostüm Alma 2020 (Ücretsiz Skin)

0
LoL Bedava Kostüm Alma 2020 (Ücretsiz Skin)

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

YORUMLAR

Yorum Yap