Riot Games firması tarafından piyasaya çıkarılmış olan Valorant oyununun henüz açık beta sürümü piyasaya sürülmemiş olsa dahi kapalı beta sürümüyle oyun sektörüyle ilgili olan kişilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Biz bugün sizler için Valorant İnceleme işlemini gerçekleştirdik. Valorant Sistem Gereksinimleri ve Valorant Kaç GB ? sorunuzun cevabını öğrenmek için okumaya devam edin.

Valorant İnceleme

Şuanda oyun piyasasında olan tüm shooter oyunları unutmanızı sağlayacak olan Valorant 7 Nisan 2020 gününde kapalı beta sürümü olarak karşımıza çıktı. Bir oyunun kapalı beta sürümü demek henüz tüm kullanıcılara ulaşmadığı anlamına gelmekte. Valorant oyunu da şuanda bir kaç twitch yayıncısının incelemesi ve oynaması için ellerine ulaşmış durumda. Bu oyunu incelemeye başladığınızda diğer tüm shooter oyunları unutabilirsiniz.

Valorant İnceleme

Valorant oyunu bildiğimiz nişancı oyunu. Aslında bu oyunu biz biraz da Counter Strike oyununa benzetiyoruz. Counter Strike oyununda olduğu gibi bu oyunda da iki ekip var. Bu ekipler karşı karşıya gelecek kazanan ise oyunun galibi olacak. Siz de oyun içerisinde gerek arkadaşlarınızla gerek ise hiç tanımadığınız kişilerle bir ekip kurarak oyunun galibiyetini elde edebilirsiniz. Oyunda en önemli dikkat etmeniz gereken şey hayatta kalmak için mücadele vermek.

Valorant Sistem Gereksinimleri

Valorant Sistem Gereksinimleri şuan için PC platformunda piyasaya çıktığı için PC Platformu için açıklandı. ilerleyen günlerde Valorant Mobil piyasaya çıktığında sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz.

Valorant Sistem Gereksinimleri

Önerilen sistem gereksinimleri – 60 fps

  • İşlemci: Intel i3-4150
  • Grafik işlemcisi: Geforce GT730

Maksimum sistem gereksinimleri – 144 + fps

  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz
  • Grafik işlemcisi: GTX 1050 Ti

Minimum sistem gereksinimleri – 30 fps

  • İşlemci: Intel i3-370M
  • Grafik işlemcisi: Intel HD 3000

PC donanım önerileri:

  • Windows 7/8/10 64 bit
  • 4GB RAM
  • 1GB VRAM

Valorant Kaç GB ?

Valorant Kaç GB ?

Her oyunun olduğu gibi Valorant oyununun da bir takım özellikleri mevcuttur. Aslında oyunu oyun yapan da bu özelliklerdir. Valorant Kaç GB ? diye soruyorsanız eğer cevaplamak istiyoruz. Öncelikle şunu söylemek istiyoruz ki Valorant sahibi olmak için minimum 7GB bir depolama alanına sahip olmanız şart. Eğer ki böyle bir depolama alanına sahip değilseniz bilgisayarınıza Valorant oyununu indirmeyin. İndirdiğiniz takdirde bilgisayarınızda problem yaşayabilir donma sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here