Çarşamba, Ekim 27, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Valorant Berlin Turnuvası Kazananı Belli Oldu!
WP

Büyük turnuva nihayet finale ulaştı. Berlin VALORANT Masters'da temsil ettiğimiz SuperMassive Blaze ve Acend arasındaki mücadelenin galibi cNed'in takımı Acend oldu. İnanılmaz orta serinin galibi Acend, bir sonraki turda 100 Hırsız tarafından meydan okundu. Temsilcimiz SuperMassive Blaze burada oyuna veda ediyor!


Temsilcilerimiz SuperMassive Blaze ve cNed'e bu güzel diziyi bize ulaştırdıkları ve bu heyecanı yaşattıkları için teşekkür ederiz!


Şahangiller

Şahangiller Espor, sevilen isimlerden olan Launes ve Leborke ile sözleşmelerini fesh etmeye karar verdi ve deneyimli ekip, ayrılık haberini sosyal medyadan paylaştı.

Özellikle Şahangiller Esports PUBG oyuncuları Arda'launes' Zokla ve Berkehan'leborke' Tanrıverdi CS:GO'ya verdikleri önemle biliniyorlar ve takım için gösterdikleri emek için kendilerine teşekkür etmeyi de unutmadılar. Oyuncunun yeni takımı henüz belli olmasa da Şahangiller Espor'un bir takıma daha dahil olduğu söylentileri var. PUBG Mobile ekibiyle kısa süre önce yollarını ayıran deneyimli ekibin yeni transfer haberi yolda olabilir!

Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

0
Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

Valorant'a Yeni Harita 8 Eylül'de Geliyor

0
Valorant, Episode 3 Act 2 ile yakın zamanda gelecek olacak olan yeni haritanın tanıtımını yaptı ve gelecek tarihi de duyurdu. Bu zamana kadar yapmış olduğun tasarım ve yenilikler ile Valorant oyuncularını oldukça tatmin etmişti.

0 YORUMLAR

Yorum Yap