Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Valorant Berlin Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!
WP

Güncel haberlerle devam ediyoruz. VALORANT Masters Berlin Şampiyonası'nda çeyrek finale çıkacak takımlar hala belirleniyor olsa da şu ana kadar başarılı olan takımlara bir göz atalım!

12 Eylül'de düzenlenen Gambit ve 100 Hırsız yarışmasının birincisi olan 100 Hırsız, gruplarında birinciliği elde ederek yarışmanın ilk çeyreğinin finalisti oldu.

Dünün Envy – KRU Esports ve Acend – Vision Strikers'ın galipleri de çeyrek finallere başarıyla girdi. Oynadığımız maçları hatırlayacak olursak, Vision Strikers takımı cNed'in takımı Acend'i 2-0 mağlup etti ve yenilmeyen grup katılmaya hak kazandı. Benzer şekilde, Team Envy dün KRU Esports'u 2-0 mağlup etti ve B Grubu'ndan başarılı bir şekilde bir sonraki tura yükseldi.

Temsiclimiz SuperMassive Blaze'in bir şansı var mı?

Bizim için turnuvanın bir diğer önemli yönü de Türk e-spor organizasyonu SuperMassive Blaze'in bu turnuvaya katılacak olması. Tecrübeli ekip, maçın ilk gününde Acend ekibine mağlup oldu ve maça alt direkten devam etti. Temsilcimiz yarın katılacağı Paper Rex yarışmasını kazanırsa bir sonraki rakibi Acend olacaktır. Bu durumda Çeyrek final biletleri için Acend ile yarışacak.

Faker Kimdir? (Dünyanın En İyi LoL Oyuncusu)

0
Faker Kimdir? (Dünyanın En İyi LoL Oyuncusu)

Valorant BAN KALDIRMA 2021

0
Valorant BAN KALDIRMA 2021

YORUMLAR

Yorum Yap