Pazar, Ocak 23, 2022
Ana Sayfa Oyun Dünyası Valorant BAN KALDIRMA 2021
WP

Son bir yıl içerisinde FPS oyuncularının gözde oyunları haline gelen VALORANT bir Riot Games oyunudur. 2020 yılının ikinci çeyreğinde oyuncuların erişimine kısıtlı olarak sunulmuş olup; 2 Haziran 2020 tarihinde ise bütün oyun severlerin erişimine açılmıştır. VALORANT tamamen oynaması ücretsiz bir oyun olduğundan dolayı çok kısa bir sürede oyun listelerinin en üst basamaklarında yerini aldı.

Makale İçersinde ;

Valorant hwid Ban Kaldırma 2021
Valorant ban Kaldırma
Valorant AFK cezası kaldırma
Valorant HWID ban
Valorant donanım ban kaldırma
Hwid ban nasıl kaldırılır Hakkında detaylı bilgiler verilmiştir..

Oyun tamamen ücretsiz olduğu için her türden kullanıcı mevcuttur bunların arasında sportmen olmayan “toxic” diyebileceğimiz sportmenlik dışı davranışlar sergileyen oyuncular da mevcuttur. Bu tip oyuncuları oyundan uzaklaştırmak için Riot -VANGUARD– adı verilen ban sistemini geliştirmiştir. Bu sistem hile yapanları otomatik olarak banlıyor aynı zamanda taleplere göre sözlü ve yazılı iletişim suiistimallerini de oyundan uzaklaştırmaktadır.

Fakat bazen kullanıcılar yanlış bir şey yapmamalarına rağmen banlanabiliyor. Son zamanlarda ise Hwid ban adı verilen ve cihaz erişimini kısıtlayan bir ban türü oldukça yaygın. Sportmenlik dışı bir davranışta bulunduğunuzda hesabınızın askıya alınmasının yanı sıra oyuna erişim sağladığınız cihaz da engellenebiliyor. Bu gibi durumlarda VALORANT’ a bilet adı verilen dilekçe yollamanız gerekmekte.

Bilet yollamak için ilk olarak, https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr adresine girip sağ üst köşeden oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açtıktan sonra yukarı kısımda bulunan bilet gönder butonuna basmalısınız. Daha sonrasında hangi konuda bilet göndermek istediğinizi seçtikten sonra çıkan sayfada gerekli boşlukları doldurmanız gerekmektedir. Biletinizi isteğe bağlı olarak haklılığınızı savunacak görseller de ekleyebilirsiniz. Gönder butonuna basarak bileti göndermeniz gerekmektedir. Buradan sonra hesabınızın açılıp açılmaması Riot’ un inisiyatifine kalmıştır.

Hangi League of Legends Şampiyonusun? (Test)

0
Hangi League of Legends Şampiyonusun? (Test)

Şok Karar! VCS Bölgesi Bu Sene de Dünya Şampiyonası'nda Yok!

0
Vietnam'daki League of Legends VCS, bu yıl Dünya Şampiyonalarına katılmak için temsilci gönderemeyecek. Vietnamlı taraftarların temsilcilerini bu yıl uluslararası yarışmalarda tekrar görme şansı olmayacak! TheThao'ya göre VCS, 2021'de yapılacak olan Dünya Şampiyonasına kesinlikle katılamayacak.

YORUMLAR

Yorum Yap