Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Ünlü Youtuber Covid Nedeniyle Vefat Etti!
WP

Ünlü isim aramızdan şok ir şekilde ayrıldı! 36 yaşındaki YouTuber ve Twitch yayın sunucusu Brandon Dylan Ashur geçtiğimiz günlerde Covid-19'dan vefat etti. İnternet dünyasında en çok Toasty ve Bashurverse isimleriyle çektiği Minecraft videolarıyla tanınıyor.

Rahibe Anesa Ashur, Pazartesi günü Facebook üzerinden sevilen ismin vefatını duyurdu, koronavirüse yakalanma sürecini paylaştı ve takipçilerini aşı yaptırmaya teşvik etti.

12 Ağustos'ta Twitter'da durumu hakkında konuşmaya başlayan Bashurverse, ilk tweetinde babasının hastalığa yakalandığını ve hastanede olduğunu belirtti.

Birkaç gün sonra Ashur, bir tweet'te durumunun kötüleştiğini duyurdu ve hastaneye kaldırıldığını, Covid-19 ve zatürree olduğunu ve yoğun bakımda olduğunu paylaştı.

PC Gamer'dan Rich Stanton'a göre, bu popüler ismin kız kardeşi, Facebook mesajında ​​şu metni içeriyor:

"36 yıldır o kadar çok zorlukla karşılaştın ki. Pandemi yüzünden seni kaybedeceğimizi hiç düşünmemiştim. Sen tanıdığım en güçlü insanlardan birisin ve ne olursa olsun hayatta kalmayı başardın. Kimin online olursan ol Neyse zaten. ,insanlar ne düşünürse düşünsün. Ne kadar harika bir ruh olduğunu kanıtladın. Seni seviyorum. Kardeşim yeni taç virüsüne karşı savaştı ve ne yazık ki savaşı kaybetti. Radyo aracılığıyla bir çok insanı etkiledi. YouTube'da 1.5 tane var. milyon medya akışı ve Twitch'te sonsuz akış ortamı var."

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

OSM Taktikleri İle Yenilmez Olun!

0
OSM Taktikleri İle Yenilmez Olun!

YORUMLAR

Yorum Yap