Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa LoL Build Thresh Build & Rün Dizilimi (Destek / Support)
WP

Herkes support oynayamaz ve oynamaktan keyif alamaz. Fakat oynamayı ve keyif almayı öğrendikten sonra LoL de destek oynamak bir başkadır. En iyi support şampiyonlarından olan Thresh build nasıl olmalıdır sizlere yardımcı olacağız. Lucian‘ın azılı düşmanı Thresh oynaması ne çok kolay ne de çok zor olan bir karakterdir. Doğru bir oynama biçimiyle yanındaki ADC’sini göklere çıkarabilecek güçteyken yanlış oynandığında da oyunu tüm takıma eziyet haline getirebilir. İyi bir destek oyuncusu olmak isteyenler için en çok tercih edilen Thresh rün dizilimini sizlere sunduk. Bu build yazımızdan faydalanarak Thresh hakkında bir tık daha fazla oyun bilgisine sahip olabilirsiniz.

Thresh Build (En İyi Support)

thresh build sup en iyi

League of Legends oyununda en iyi şampiyon diye bir kavram aslında yoktur. Siz hangi şampiyonu hangi şampiyona karşı oynamanız gerektiğini bilir, doğru hamleler yapar ve gereken eşyaları satın alırsanız o sizin için en iyi şampiyondur. Thresh de bazıları için en iyi destek karakterken bazılarının da asla karşısında görmek istemediği korkulu bir rüyadır. Q skill kaçırmayan Threshlere ADCleri aşıktır. Peki Thresh build nasıl olmalıdır? Satın almanız gereken eşyalar yukarıdaki gibidir. Her zaman temkinde bulunduğumuz gibi yine bulunmak isteriz ki aslında buildler 2 ya da 3 temel eşyadan oluşur. Bunların dışındakileri karşı takıma göre ayarlamanız daha doğrudur. Bu tecrübeye sahip olmayan oyuncular kendini geliştirene kadar bu ezber build diziliminden faydalanabilirler.

Thresh Rün Dizilimi (Oyun Taşıyan Support)

thresh sup rün dizilimi yeni güncel

Doğru rün sizi zafere ulaştırır. Yanlışlıkla hatalı rünle girdiğiniz oyunlarda çektiğiniz eziyetleri hatırlıyorsunuz değil mi? Alışık olduğunuz hasarı vuramayıp, düşük hareket hızınız yüzünden hesapladığınız sürede kaçamayışınızı da hatırlarsınız muhtemelen. Bu nedenle rünler LoL için bel kemiğidir diye biliriz. Thresh rün dizilimi yukarıdaki gibi yapılmalıdır. Bu rünlerle en uyumlu build ise yine bu sayfadaki dizilimdir. Oyun tecrübenizle orantılı olarak seçeceğiniz rünlerde değişiklik yapmak sizin tercihinizdir. Sadece bu tip değişikler yaparken eğer oyun başlamadan önce vaktiniz kalmışsa sizinle aynı koridoru paylaşacak olan rakip oyuncuların picklemiş olduğu şampiyonlara göre yapmalısınız. İyi eğlenceler support oynamak da güzeldir unutmayın!

Teemo Build & Rün Dizilimi (Solo / Top / Üst)

0
Teemo Build & Rün Dizilimi (Solo / Top / Üst)

Zed Build & Rün Dizilimi (Mid / Orta)

0
Zed Build & Rün Dizilimi (Mid / Orta)

YORUMLAR

Yorum Yap