Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Team Demiral İlk Ekibini Tanıttı!

Bugün sizlere eSpor dünyasının önemli takımlarından biri olacak takımın haberini paylaşacağım. Team Demiral Esports, 27 Ağustos'ta eSpor arenasına giren ve yaklaşık 16 günün sonunda organizasyon içinde yarışacak ilk takımı açıklayan milli futbolcu Merih Demiral'in takımını sizlerle paylaşıyoruz.

12 Eylül Pazar günü yapılan bir gönderiye göre organizasyon, FIFA Ultimate Team oyunu aracılığıyla rekabet arenasına ilk adımını atıyor. Duyuruda Emre "KCKHSYN" Küçükhüseyin ve Arda "JANARDA" Azinyan takıma transfer olduklarını açıkladı.

"Takımımızın adını çok popüler hale getireceğimizi düşünüyorum."

Arda "JANARDA" Azinyan ve Playerbros, takımın oyuncu kadrosunu açıkladıktan sonra transfer ve geleceğiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

JANARDA, en iyi oyuncuların katıldığı iki maçta aldığı ödüllerle sezonu kapattığı için gelecek yıl Türkiye'nin en iyi oyuncularından biri olmayı umduğunu ifade etti. Espor sosyal yaşam dengesi, gelecekteki en büyük planıdır.

Team Demiral Esports'a transfer hakkında konuşan Azinyan, "Team Demiral Esports gibi sağlam ve iddialı bir kurumsal yapıya sahip bir kulüp tamamen benim isteklerim doğrultusunda. Gururdan etkileniyorum ve aynı zamanda çok büyük bir ismi temsil etmek istiyorum. . Önümüzdeki yıl daha tecrübeli, daha bilinçli ve offline bir deneyim olacağına dair umudum yüksek Arda." sözlerini kaydetti.

Açıklamanın sonunda FIFA Ultimate Team takımının geleceği hakkında yeni bilgiler paylaşan oyuncu, "İleride üçüncü FIFA oyuncumuzu açıkladığımızda takımımızın adını da duyuracağımızı düşünüyorum." dedi.

Team Demiral Esports FIFA Ultimate Team oyuncuları listesi

Emre “KCKHSYN” Küçükhüseyin

Arda “JANARDA” Azinyan

BBL Yeni Koçunu Tanıttı! İşte Detaylar...

0
Eray “Gais” Sarıkaya'nın takımdan ayrıldığını açıklamasının ardından BBL Esports VALORANT takımının yeni teknik direktörü ile ilgili iddiaların cevabı 22 Eylül Çarşamba akşamı açıklandı.

Valorant Berlin 6. Gün Maçları Başlıyor!

0
Heyeacan kaldığı yerden devam ediyor. VALORANT Berlin Masters'ın 6. günü birkaç dakika içinde başlayacak ve SuperMassive Blaze ve Paper Rex'i temsil eden bir yarışma oynayacağız.

0 YORUMLAR

Yorum Yap