Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası SuperMassive Turnuvaya Yenilgiyle Başladı!

Espor müsabakaları gün geçtikçe daha çetin bir hal alıyor. SuperMassive Valorant'ta en iyi ekiplerden biri.

VALORANT Masters: Berlin'deki heyecanlı savaş 10 Eylül Cuma günü saat 16:00'da başlayacak. Dünyanın yedi farklı bölgesinden 15 takım burada yarışacak. Oyunun ilk maçında Türk oyuncu Mehmet Yağız "cNed" İpek'in takımı ACEND ile Türk takımı SuperMassive Blaze karşı karşıya geldi.

Oyunun ilk oyunu, ACEND ekibi tarafından seçilen bağlı bir harita üzerinde oynanan üç oyunlu bir seriydi. İlk yarıda, ACEND ekibi seçilen haritayı çabucak aldı ve SMB'ye taraf değiştirmek için 2'den 10'a kadar sadece iki tur verdi. Maçın ikinci yarısında temsilcilerimiz bir tur kazanmaya çalışsa da cNed'li takım 3 tur daha kazanarak seride skoru 1-0'a getirdi.

SuperMassive Turnuvaya Yenilgiyle Başladı!

Serinin ikinci oyunu SuperMassive Blaze tarafından seçilen Ascent haritasında oynandı. ACEND maçın ilk 5 raundunu kazansa da SMB iyi bir kontra atak yaparak ilk yarıyı 7-5'lik skorla tamamladı. Temsilcimiz ikinci yarıda da ivmesini koruyamadı ve iki maç daha kazandı ve maçı 13-9 kaybetti.

Temsilcimiz, üç maçlık serinin ikinci maçında VALORANT Masters: Berlin'e başlangıçta mağlup oldu. Temsilcilerimizin 15 Eylül Çarşamba günü oynanacak maçtaki rakipleri önümüzdeki günlerde belli olacak.

BBL Yeni Koçunu Tanıttı! İşte Detaylar...

0
Eray “Gais” Sarıkaya'nın takımdan ayrıldığını açıklamasının ardından BBL Esports VALORANT takımının yeni teknik direktörü ile ilgili iddiaların cevabı 22 Eylül Çarşamba akşamı açıklandı.

Pubg Mobile ve Alan Walker!

0
Beklenen işbirliği artık resmileşti! Yıllar içinde PUBG Mobile çeşitli karakterler, şirketler ve şovlarla iş birliği yaptı ve bir yenisini ekledi.

0 YORUMLAR

Yorum Yap