Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa League of Legends Şok Karar! VCS Bölgesi Bu Sene de Dünya Şampiyonası'nda Yok!
WP

Vietnam'daki League of Legends VCS, bu yıl Dünya Şampiyonalarına katılmak için temsilci gönderemeyecek. Vietnamlı taraftarların temsilcilerini bu yıl uluslararası yarışmalarda tekrar görme şansı olmayacak! TheThao'ya göre VCS, 2021'de yapılacak olan Dünya Şampiyonasına kesinlikle katılamayacak. Bölge, bu yılki MSI ve geçen yıl yapıla Dünya Şampiyonalarına katılmaya hak kazanamadı. Haber yayınlandıktan sonra Riot Games'in de haberi doğruladığına dair haberler de var.

Riot geçtiğimiz günlerde koronavirüsün delta varyantı nedeniyle Dünya Şampiyonasını Çin'den Avrupa'ya taşıyacağını duyurdu. Ekip için çok zor olduğunu ancak bunun en iyi güvenlik olacağını da eklediler. Ayrıca Riot çalışanı John Needham şu açıklamayı yaptı:

"Dünyanın en iyi oyuncularını tamamen sağlıklı bir şekilde bir araya getirmek göründüğünden çok daha zor."

Bu sezon, koronavirüs ve Avrupa vizesi almadaki zorluklar nedeniyle VCS etkinliğe katılamayacak. TheThao'nun raporuna göre bir kez daha ülke salgın açısından diğer ekipler için sorun yaratabilecek bir alan olarak nitelendiriliyor.

Bu haber, VCS'nin 2021 Yaz Oyunları'na ev sahipliği yapmasının engellendiği haberinden sonra geldi. Raporlara göre ligin askıya alınması kararının en büyük nedeni yayın için gerekli lisansı alamamaktı. Ancak buna rağmen, Riot Games'in bölge şampiyonu GAM Esports'u ve ikinci Saigon Buffalo'yu Dünya Şampiyonasına getirmeye çalıştığı bildiriliyor.

Bu duyuru resmi olarak yayınlanırsa bölge arka arkaya üç maçı kaçıracak. Bu salgın, oyuncuların ve seyircilerin uzun süre yüksek görüşlü karşılaşmalara tanık olmasını imkansız hale getirecek.

LoL 30 Level Hesap Şifreleri 2020 (Ücretsiz)

0
LoL 30 Level Hesap Şifreleri 2020 (Ücretsiz)

Valorant BAN KALDIRMA 2021

0
Valorant BAN KALDIRMA 2021

YORUMLAR

Yorum Yap