Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa League of Legends Riot, League of Legends Esports Manager İçin Bilgi Verdi!
WP

2019 yılında Riot Games, rekabetçi League of Legends hayranlarının kendi üst düzey e-spor organizasyonlarını kurmalarına olanak sağlayacak LoL Esports Manager adlı yeni bir oyun geliştirdiğini duyurdu. Gün geçtikçe hayran kitlesi artan bu şirket ve oyun yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İki yıl sonra, oyuncular sonunda LPL'nin 10. yıl dönümü kutlamasında proje hakkında daha fazla şey öğrendiler.

Videoda, LoL Esports Manager'ın global yapımcısı Kate Han, daha fazla oyun ve mekaniklerini gösteriyor. Buna taraftarların takımlarına karşı nasıl oynadığı da dahildir. Örneğin, oyunda takım, profesyonel senaryolardan gerçek lig oyun verilerine dayalı senaryolar oluşturacak bir AI simülasyon sistemi uyguladı.

- - - Video için tıklayınız - - -

Videoda Han Han ve profesyonel oyuncular çeşitli sıralama kartları gösterdi. “Birçok League of Legends hayranının ve e-spor meraklısının seveceği bir oyun tasarlamayı umuyoruz” dedi. Bu, taraftarların bir menajer olarak rüya takımı zafere taşımanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemelerini sağlayacak."

Riot, League of Legends Esports Manager İçin Bilgi Verdi!

Video boyunca hayranlar, çeşitli tanınmış profesyonel oyuncuları ve kartlarındaki mevcut puanlarını görebilirler; örneğin, Royal Never Give Up yıldızı Xiaohu 88 puan aldı ve TOP Esports'un ateşli genç AD oyuncusu JackeyLove 84. sayı attı. Kartların ayrıca derecelendirmeleri ve yıldızları var, ancak video bu yönleri açıklamıyor.

Oyunun orijinal çıkış tarihi 2020 olarak belirlenmişti ancak Riot Games oyunun çıkış tarihini erteledi. Bu yeni fragmanda çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Yani hayranlar yakın gelecekte bu oyun hakkında daha fazla haber alabilirler.

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

League of legends sezon 11 meta şampiyonları

0
League of legends sezon 11 meta şampiyonları

YORUMLAR

Yorum Yap