Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Pubg Mobile ve Alan Walker!
WP

Beklenen işbirliği artık resmileşti! Yıllar içinde PUBG Mobile çeşitli karakterler, şirketler ve şovlarla iş birliği yaptı ve bir yenisini ekledi. McLaren, Tesla, BLACKPINK ve Resident Evil gibi bazı popüler ortaklar öne çıkanlar ve tüm bu ortaklıklar oyunun şöhretine katkıda bulundu.

PUBG Mobile ve Alan Walker arasında açıklanan resmi iş birliği tarihi nihayet açıklandı. İki hafta önce paylaşılan bir video gönderisinde Alan Walker'ın PUBG Mobile'a geri döneceği söyleniyor:

"#ThrowbackTuesday'e ne olacak? Kendimiz istiyoruz, çünkü sonunda @alanwalkermusic'i PUBG MOBILE'da paylaşabiliyoruz! Daha fazlasına hakim olmak için bizi izlemeye devam edin..."

PUBG Mobile, resmi sosyal medya hesabında işbirliği tarihini açıklayan bir gönderi yayınladı:

"Sizi duyduk çocuklar. 7 oyun modunu geri getirmek sizin için yeterli değilse... efsanevi Alan Walker, PUBG MOBILE'a geri dönecek! Walker'ın 23 Eylül'deki encore'u için lütfen bizi izlemeye devam edin!"

Bu paylaşılan gönderiye göre Walker's Encore 23 Eylül'de geri dönecek. İşbirliği hakkında daha fazla detayın yakında açıklanması bekleniyor ve oyuncular tüm yenilikleri öğrenmek için PUBG Mobile'ın resmi sosyal medya hesabını takip edebilirler.

LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

0
LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

LoL Skin İndir 2020 (Güncel)

0
LoL Skin İndir 2020 (Güncel)

YORUMLAR

Yorum Yap