Çarşamba, Ekim 27, 2021
Ana Sayfa Teknoloji ve İnternet Pubg Mobile 1.6 Güncellemesi Geliyor!
WP
Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Pubg Mobile her geçen gün kendini geliştirerek güncellemelerine devam ediyor. Oyuncuların en çok şikayet ettiği hile sorununu bu güncelleme de büyük bir orandan azaltacaklarını duyurdular.
PUBG Mobile 1.6 sürümünün bu ay piyasaya çıkması bekleniyor ve Tencent zaten ilk önizlemesini yayınladı.
PUBG Mobile'ın resmi Twitter hesabında, birisi "tehlikeli bir göktaşı" yamasının 1.6 Erangel'e doğru ilerlediğini açıkladı. Görünüşe göre uzaylı istilası haritayı ele geçiriyor.
Geçmişteki güncellemede Tencent, yeni model için Erangel haritasında büyük değişiklikler yaptı. 1.5 yamasında köprüler gibi birçok yeni özellik eklendi. En dikkat çekici olanı, Görev Ateşi modudur. Tüm bu geliştirmeler teknoloji ve enerji şirketi DynaHex tarafından yapılıyor.
Pubg Mobile 1.6 Güncellemesi Geliyor!
Yarilo istilası yama 1.6 haritasını değiştirecek gibi görünüyor. Yaklaşan yama hakkında başka bir ayrıntı açıklanmadı.
Tencent, her iki ayda bir yeni bir yama yayınlar. Yeni güncellemenin bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Project T Royale Pass'in süresi 13 Eylül'de sona erecek, bu nedenle bu tarihte yeni güncellemeler gelebilir.
1.5 Yaması'nda Tencent, Royal Pass'ın oyundaki işleyişinde büyük değişiklikler yaptı. Şirket, iki aylık RP yerine her biri bir ay geçerli olan iki Royale Pass verdi. Her geçişte 50 kademeli ödül vardır ve fiyatı büyük ölçüde 360 ​​UC'ye düşürülür. Bu değişikliklerin 1.6 sürümü için de geçerli olup olmadığını göreceğiz.

LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0
LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

LoL Ping Testi TR Server / TR Sunucusu

0
LoL Ping Testi TR Server / TR Sunucusu

0 YORUMLAR

Yorum Yap