Pazar, Ocak 23, 2022
Ana Sayfa Oyun Dünyası Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]
WP

Mobil ve PC platformlarını kasıp kavuran, rakip tanımayan bir strateji oyunu olan PUBG hakkında konuşacağız. Daha doğrusu asıl konumuz PUBG hileleri olacak. Yediden yetmişe her yaş kitlesinden oyuncuya sahip olan PUBG bu popülerliğini uzun bir müddet daha koruyacak gibi görünüyor.İlk olarak mobil dünyada piyasaya sürülen oyun kısa vadede öyle bir şöhrete ulaştı ki artık neredeyse her platformda oynamak mümkün hale geldi. Size gerçek bir hayatta kalma deneyimi yaşatan oyun sayesinde her el heyecanın doruklarına çıkıyorsunuz. Ayrıca oyun içindeki sesli sohbet özelliği sayesinde gerçek bir takım gibi anlık olarak takım arkadaşlarınıza komutlar verebiliyorsunuz. Bu kazanma şansınızı daha da artırıyor.

PUBG bir oyun olmanın dışında insanlar için bir sosyalleşme aracı haline bile gelmiş durumda. PUBG’de tanışan çiftlerin sayısı günümüzde azımsanmayacak kadar çok. Oyun sadece grup halinde oynanan bir oyun da değil. Birden fazla modu mevcut. Tek başınıza, iki kişilik gruplar halinde ya da dört kişilik gruplar halinde oynayabilirsiniz. Online bir savaş arenası olduğu için takım oyunu oynamak için kendi arkadaşlarınızla girmeniz şart değil. Takım arayan oyuncular kendi aralarında eşleştirilmekte. Peki gerçekten PUBG hileleri gerçek mi? Hile yapan oyuncular banlanıyor mu?

PUBG Hileleri gerçek mi?

Bir süredir PUBG oyunu oynuyorsanız ve bir nebze de olsa oyuna hakimseniz bazı oyunlar esnasında size imkansız gelen hamleleri rakip oyuncularınızın yaptığında denk gelmiş olabilirsiniz. Bu kafanızda gerçek manada soru işareti bırakmış olabilir. Bazı olağanüstü yetenekli oyuncuları yoksayarsak PUBG oyununda hile yapan oyuncu sayısı hayli fazladır. Bu da rekabet ederek başarı elde etmeyi neredeyse imkansız hale getirir. Yani sorunun cevabı evet PUBG hileleri gerçektir.

PUBG’de Hile yapmak ban sebebi midir?

Sizin de tahmin edeceğiniz üzere bunun cevabı da evet olacak. Oyunun yapımcıları her oyuncunun eşit şartlar alında oyun deneyimi yaşamasını isterler. Eğer oyun içinde hileler yaygınlaşırsa oyunu oynamanın pek bir anlamı kalmaz. Bu da PUBG yapımcıları için kullanıcı kaybı anlamına gelir. Bu nedenle oyun denetimcileri hilelerin önüne geçmek için ellerinden geleni yaparlar. Bazı hilelere sistem otomatik olarak zaten izin vermez ve direkt kullanıcıyı oyundan atar, cezalandırır. Fakat PUBG hileleri üzerinde çalışmalar yapan üçüncü şahıslar sistem açıklarını kullanarak her gün yeni cheat yöntemlerini piyasaya sürmektedirler. Oyundaki bu açık kapatılana kadar o hile birçok kullanıcı tarafından kullanılır. Eğer hile yaptığınız tespit edilirse uyarılabilir, geçici ceza alabilir hatta süresiz olarak oyundan uzaklaştırabilirsiniz. Biz hiçbir PUBG oyuncusunun hile yapmasından yana değiliz ve asla tavsiye etmiyoruz. Herhangi bir hile girişiminizin doğuracağı sonuçlardan dolayı da sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Güncel ve Çalışan PUBG Hileleri

PUBG UC Hilesi

pubg uc hilesi

Oyundaki para birimi olarak kullanılan UC ile birçok eşyayı satın alabiliyorsunuz. UC daha çok oyundaki görünümünüze katkı sağlayan bir para birimi. Oyun içindeki performansınıza katkı sağlayacak bir hile değil. Ayrıca PUBG yapımcıları oyun içi paraları belli bir ücret karşılığında sattıkları için bu tarz etik olmayan bir yöntemle UC edinmeniz sakıncalı olabilir. Peki PUBG UC hilesi nasıl yapılır? Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek istediğiniz kadar UC sahibi olabilirsiniz.

PUBG UC HİLESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA

PUBG AimBot Hilesi

pubg aimbot hilesiAimBot kelimesini Türkçe’ye çevirecek olursak isabet botu gibi bir karşılığı vardır. Pubg Aimbot hilesinin işlevi rakibi görüş alanınıza alır almaz siz isabet atmadan direkt headshot atmanızı sağlamasıdır. Bilindiği üzere kafaya yapılan isabetli vuruşlar rakibin canını tek seferde sıfıra indirebilmektedir. Rakibiniz henüz sizi isabet almaya çalışırken siz saniyeler içinde onu aradan çıkartıp hızlı bir şekilde oyunu birinci olarak bitirebilirsiniz. Bu hile de yasaklı ve kullanılmaması gereken bir hiledir. Kullanabilmeniz için mobil cihazınız ya da bilgisayarınız üzerinde bazı ayarları yapmanız gerekiyor.

PUBG AimBot HİLESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA

PUBG WallHack Hilesi

pubg wallhack hilesiCounter Strike oyuncularının da yıllardır ismine aşina olduğu hilelerden biri de WallHack hilesidir. Bazı oyuncular “wall” ya da “wh” olarak kısaltmayı tercih edebilirler. Rakip oyuncuları kanser eden bir hile olan PUBG WallHack hilesi normalde ardı görünmeyen cisimlerin ve duvarların arkasından düşmanlarınızı görmenizi sağlar. Yani rakipleriniz için artık saklanmak imkansız hale gelir. Rakibi görüş alanınıza aldığınız andan itibaren o çimlerin arasında saklanıyor da olsa evin içinde de olsa siz onu görürsünüz. Fakat o sizi göremez. Sıktığınız mermiler duvarların ardından da geçerek rakibinizi ortadan kaldırır. Wallhack PUBG hileleri arasında en çok tercih edilen ve en çok baş ağrıtanıdır. Oyun yapımcıları sürekli önüne geçmeye çalışsalar da hile yapan üçüncü şahıslar sürekli yeni açıklardan faydalanmaktadır. Bu hileyi kullanmanızın doğuracağı sonuçlardan asla sitemiz sorumlu değildir.

PUBG WallHack HİLESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA

Hiçbir Yerde Duymadığınız Pubg Hileleri (10 Tane)

Yukarıda paylaştığımız en çok aranan 3 PUBG hilesi dışında sınırları zorlayan kimsenin aklına gelmeyecek 10 farklı hile daha söz konusu. Bazı oyuncular bu hilelerin nasıl mümkün olabildiğine hala akıl sır erdiremiyor. Yazılı içerik okumaktan sıkıldıysanız diye bu hileleri de sizlerle video olarak paylaşıyoruz.

Oyunlar dışında sosyal medya uygulamaları için de birçok hile söz konusu. Siz de instagram üzerinde popüler olmak isteyip bunu başaramayanlardansanız instagram takipçi hilesi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

LoL Bedava Kostüm Alma 2020 (Ücretsiz Skin)

0
LoL Bedava Kostüm Alma 2020 (Ücretsiz Skin)

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

YORUMLAR

Yorum Yap