Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Playstation Horizon İçin Gelen Tepkiler Üzerine Geri Adım Atmak Zorunda Kaldı!

Horizon bir çok seveni hatta bağımlısı olduğu herkes tarafından bilinen bir aksiyon oyunudur. Ancak son açıklamarla Playstation tepki çekti. Olay henüz ön siparişler de gerçekleşen oyuncuların beğenmediği ve değişmesini istediği noktalardan başladı. Açıkcası bunun önsiparişte yaşanması Playstation için bir avantajdı. Kim oyunun yayınlandığında sorunlar olduğunu bilinmesi ister ki?

Sony, popüler 2016 oyununun uzun zamandır beklenen devamı olan ve kısa süre önce ön siparişe açılan Horizon Forbidden West'in tüm sürümlerini duyurdu. Ancak hiçbir transgenik özelliğin olmayacağını açıklayınca hızlı bir tepkiyle karşı karşıya kaldı.

Guerrilla Games tarafından geliştirilen Horizon Zero Dawn, oyuncuların insanların kabile çağına geri döndüğü ve mekanik canavarların dünyayı dolaştığı kıyamet sonrası uygarlığı keşfetmelerine olanak tanıyor. Oyun PlayStation 4'te çok popülerdi ve daha sonra PC platformuna taşındı. 2020 PlayStation 5 şovu sırasında Horizon Zero Dawn, Horizon Ban West'in devamı 2021'in sonunda duyuruldu. Oyun daha sonra 2022'nin başlarına ertelendi.

PlayStation, Horizo​​n Forbidden West ön siparişine ezici bir yanıt aldı!

Şubat 2022'de piyasaya sürülmeden önce ön sipariş verilebilir. Standard Edition, Special Edition, Digital Deluxe Edition, Collector's Edition ve Regalla olmak üzere 5 farklı sürüm duyuruldu. Ayrıca oyuncuların PlayStation 4 ve PlayStation 5'te oyun oynamak için en azından Digital Delux sürümünü satın almaları gerektiği anlamına gelir.

PlayStation ufka geri döndü. Forbidden West, nesiller arası bir oyun!

Geniş çaplı bir toparlanmanın ardından nesiller arası oyunların standart ve özel sürümlerde yer alacağı söyleniyor. Ayrıca, gelecekteki tüm PlayStation oyunlarının nesiller arası oynanabilirlik için ek 10$ gibi bir ücret alacağını duyurdular.

Sony Interactive Entertainment Başkanı ve CEO'su Jim Ryan;

"Perşembe, Horizon Forbidden West'i ve 18 Şubat 2022'de teslim etmeyi taahhüt eden mükemmel organizasyonlar olacak. Ancak, rezervasyonun başında onayladığımız teklifin standartlara uygun olmadığı açık. Geçen yıl, Cross'a söz vermiştik. Neslin ilk oyunlarından olan Horizon Forbidden West dahil olmak üzere ücretsiz yükseltmeler sunar. Pandeminin geniş kapsamlı etkisi nedeniyle, Forbidden West, başlangıçta öngördüğümüz sürüm penceresini başlattı ve teklifimizi destekliyoruz: Horizon Forbidden'ı satın alan oyuncular, PlayStation 4'te West'in PlayStation 5 sürümüne ücretsiz yükseltecek."

Valorant Berlin 6. Gün Maçları Başlıyor!

0
Heyeacan kaldığı yerden devam ediyor. VALORANT Berlin Masters'ın 6. günü birkaç dakika içinde başlayacak ve SuperMassive Blaze ve Paper Rex'i temsil eden bir yarışma oynayacağız.

Overwatch İçin Beklenen Haber Geldi!

0
Overwatch'ta beklenen haberler gelmekte. Devamını merak ediyoruz. 21 Eylül'den 25 Eylül'e kadar olan finallerde "Overwatch League" izleyicileri, görünüm ve boya almak için 14 maçtan herhangi birini izleyebilecek.

0 YORUMLAR

Yorum Yap