Pazar, Ocak 23, 2022
Ana Sayfa League of Legends Macbook'ta League of Legends Nasıl Oynanır?
WP

Biliyorsusnuz ki macbook bilgisayarlar oyunlar için tasarlanmamıştır. Ancak bu, en yeni veya en popüler oyunlardan bazılarını oynayamayacakları anlamına gelmez. Ancak, modern oyunları çalıştırmak için ham donanım gücüne sahip değiller. Güzel özelliklere sahip üst düzey Mac'ler bile, üretkenlik odaklı oldukları için oyun oynamak için yeterli değildir.

League of Legends, dünyanın en popüler oyunlarından biridir. Bir Macbook'unuz varsa macbook ile LoL oynamanın yöntemi varmıdır diye dert sorularınız varsa makalemizi okumaya devam edin.

Mac'te League of Legends Oynayabilir Miyim?

MacBook kullanıcıları, cihazlarında League of Legends oynayabilir. Ancak MacBook'lar yalnızca League of Legends ABD portalını destekler. Bu, ABD'de değilseniz oyunu oynayamayacağınız anlamına gelir. Alternatif çözüm, Mac'inize Windows 10 yüklemek ve oyun oynarken iki işletim sistemi arasında geçiş yapmaktır.

MacBook Air'de LOL oynayabilir misiniz?

MacBook Air 2017 ve daha yenisi, League of Legends'ı çoğu zaman Orta ayarlarda iyi bir 60 FPS'de çalıştırmalıdır. Oyun çok fazla hesaplama gücü gerektirmez, bu nedenle bir MacBook Air bile onu çalıştırabilmelidir. Ancak, bazen grafik kartını maksimuma çıkarıyor olabilirsiniz, bu da oyun deneyiminizde sorunları yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Ancak kaliteyi düşürmek sizin için sorun değilse, MacBook Air'inizde LoL'ü Düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

League of Legends, Mac Catalina'da çalışıyor mu?

MacOS Catalina şu anda League of Legends'ı desteklememektedir. Bu, oyunu Catalina çalıştıran bir MacBook'a yükleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Oyunu çalıştırmanın tek yolu, Catalina'yı kurmadan önce LoL istemcisinin kurulup güncellenmesidir. Şimdi bu soruları yanıtladığımıza göre, hemen konuya girelim ve LoL'ü Mac'inize nasıl yükleyebileceğinizi görelim.

MacBook'ta League of Legends nasıl kurulur

  1. LoL istemcisi Mac yükleyicisini Riot'tan indirin.
  2. Uygulamalar klasöründeki League of Legends uygulama simgesine tıklayın ve sürükleyin
  3. Yükleyiciyi başlatın
  4. Kurulum sihirbazı tarafından verilen ekrandaki talimatları izleyin ve İleri'ye tıklamaya devam edin.
  5. League of Legends ve yamalı oyun istemcisinin kurulumunu bitirene kadar bekleyin
  6. Oyun istemcisini açmak için Başlat düğmesine basın
  7. Oyun istemcisi gerekli diğer tüm oyun dosyalarını indirecektir.
  8. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra istemciye giriş yapın ve LoL oynamaya başlayabilirsiniz.

League of Legends Ban Kaldırma Yöntemleri

0
League of Legends Ban Kaldırma Yöntemleri

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

YORUMLAR

Yorum Yap