Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa League of Legends LoL Yeni Ekipmanları Tanıttı!
WP

Son günlerin beklenen haberi geldi! League of Legends, sezon öncesine yeni öğeler eklemeyi planlıyor.Bu öğeler üç kategoriye ayrılmıştır: büyücü, tank ve suikastçı. Geliştiriciler, eklenecek yeni öğeler hakkında ayrıntılı bilgi vermese de sezon öncesi değişiklikleri kısaca tanıttılar. Geliştiricinin açıklaması, bu değişikliklerle yeni bir sistem oluşturmak yerine mevcut bir sistemi geliştireceklerini ise şu şekilde:

Yeni kılavuz öğeleri

İlk yeni büyücü eşyası, Kayıp Deri yoluyla elde edilen görkemli bir savunma eşyasıdır. Bazı büyücüleri haritanın farklı yerlerinde oynamak zordur çünkü öldürmeleri kolaydır ve Hepfrost, rakipleri kapatmak yerine onları sabitlemek için kullanılır.

Bu yeni majesteleri eşyası, kahramanın ilk saldırı sırasında aldığı hasarı geçici olarak azaltarak büyücüyü korur. Koruma bittikten sonra muharebe gücünün bir kısmı zayıflar. Bu, yakın dövüşte hasar veren şampiyonlar için değil, güvenli bir mesafeden büyü yapan şampiyonlar için tasarlanmıştır.

İkinci yeni büyücü eşyası, büyücünün rakibin kalkanını delmesine yardımcı olabilecek efsanevi bir eşyadır. Canı düşük ve yakın zamanda kalkanlı düşmanlara ek büyü nüfuzu sağlar. Yapılışı ile kartopu yapmak isteyen anlık hasar sihirbazlarını bir an önce çok cazip hale getirmeyi planlıyoruz.

Yeni tank eşyaları

Destek tankları genellikle Iron Sunman'in pimlerine başvurmak zorundadır (bu nedenle bu öğenin savunma ayrıcalığı). Düşmana gizlice girip kaosa neden oldukları için onları ödüllendirmek için destek tanklarına daha agresif ve görkemli öğeler sağlamayı umuyoruz. Kullanıcısı düşman kahramanı hareket edemez hale getirdiğinde, yakındaki tüm düşmanların aldığı hasar artacaktır. Dev cehennem maskesini düşünebilirsiniz... çünkü öyle. Bu örtüşmeyi önlemek için cehennem maskesi değiştirilecektir, ancak tüm heyecanı kaçırmamak için değişikliği önceden duyurmak iyi bir fikirdir.

Alt şeridin ötesine baktığımızda, duyduğumuz bir diğer yaygın sorun, tankın büyü yapması için yeterli mana eksikliğidir. Kullanıcıya çok fazla mana sağlayabilen ve rakip her sabitlendiğinde veya yavaşlatıldığında ek mana kalkanı elde edebilen yeni bir efsanevi tank eşyası ekliyoruz. Çoğu mana öğesinde olduğu gibi, bu öğenin de Glory'den sonra tank tarafından edinilen ilk veya ikinci efsanevi öğe olmasını ve sonraki aşamalarda mana havuzlarının artmasını bekliyoruz.

Yeni Suikastçı Öğeleri

Günümüzdeki çoğu efsanevi suikastçı eşyası, tek hedefli patlama hasarına dayanmaktadır. Patlama hasarı yerine becerileri sık kullanmak isteyen oyuncular için daha iyi seçenekler sunmak istiyoruz. Yaraladığınız düşman 3 saniye içinde öldüğünde, bu yeni efsane beceri hızını büyük ölçüde artıracak ve bazı nihai hareketlerin bekleme süresini geri getirecek.

League of Legends Ban Kaldırma Yöntemleri

0
League of Legends Ban Kaldırma Yöntemleri

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

YORUMLAR

Yorum Yap