Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası LoL Skin İndir 2020 (Güncel)
WP

League of Legends oyununu belli bir süredir oynayanlar elbet LoL skin programı hakkında birkaç şey işitmiştir. Bu mod sayesinde oyundaki bütün kostümlere LoL Skin indir sayfasından kurulum yapıp bedavaya sahip olabilirsiniz. Şunu baştan belirtelim ki; Riot, üçüncü parti yazılımlar ile oyuna müdahele edilmesini kesinlikle yasaklamıştır ve LoL Skin hilesi de üçüncü parti bir yazılımdır. Bu tip girişimlerde bulunan oyuncuların hesabı süresiz olarak banlanmaktadır. Bu nedenle lolpingtesti.com olarak kesinlikle bu programın kullanımını tavsiye etmemekteyiz. Fakat yine de ısrarcıysanız ya da ceza alıp kapanması çok da mühim olmayan bir hesap üzerinde denemeler yapacaksanız LoL skin nasıl kullanılır kısmına geçip deneme işleminize derhal başlayabilirsiniz.

LoL Skin Nedir? (Mod Skin LoL)

lol skin indir nedir

LoL Skin, League of Legends oyuncularının normalde sahip olmadıkları kostümleri oyun esnasında kullanmalarına yarayan üçüncü taraf bir skin hile programıdır. Bu LoL kostüm hilesi yazılımını kullandığınızda normal oyun hesabınıza herhangi bir skin yüklenmemektedir. Oyun esnasında sizden başka hiç kimse kostümünüzü görmeyecektir. Bu nedenle bu programı sadece kendi göz zevkiniz için veya satın almak istediğiniz bir kostümü önceden denemek için kullanabilirsiniz. Rakipleriniz ve takım arkadaşlarınız kullandığınız skini görmeyeceği için böyle bir program kullanıp hesabınızı kapanma riskine sokmak manasızdır. Eğer skin alacak durumunuz yoksa LoL Bedava Kostüm Alma yazımızı okuyarak daha etik yollardan ücretsiz skin sahibi olabilirsiniz. LoL Skin programı ayrıca Mod Skin LoL olarak da bilinmektedir.

LoL Skin Kostümleri Herkes Görebiliyor mu?

Hayır. Bu tip bir işlem için kullanılan programın oyunun sunucularına direkt müdahale edebilmesi gerekmektedir. Böylesine basit bir yazılımla Riot gibi bir firma olan Riot sunucularına erişip illegal bir işlemde bulunabileceğini düşünmek komik olacaktır. LoL skin indir aracılığıyla indirilen program ile sadece kendinizin görebileceği şekilde lol skin hilesi yapmış olursunuz. Rakiplerinizin ve takım arkadaşlarınızın da görmesini sağlayacak bir hile piyasada bulunmamaktadır. Böyle bir şey mümkün de değildir. YouTube üzerinde bulmuş olduğumuz LoL Skin hakkında aydınlatıcı bir içeriğe sahip olan videoyu izlemek için tıklayınız.

Mod Skin LoL Nasıl Kullanılır?

lol skin nasıl kullanılır yüklenir

Mod Skin LoL oldukça kolay kullanılan bir programdır. Öncelikle aşağıda bulunan bağlantıdan programı indirmelisiniz. Sonrasında ise;

  1. LoL skin indir tuşuna bastıktan sonra indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
  2. İndirmiş olduğunuz dosyadan hızlıca kurulum yapın.
  3. Kurulum tamamlandıktan sonra League of Legends’ı başlatın.
  4. Sonra Mod Skin LoL yazılımını açıp istediğiniz şampiyon için istediğiniz kostümü seçin.
  5. Otomatik olarak oyuna girdiğinizde seçmiş olduğunuz kostümler görünecektir.

LoL Skin Nasıl Kaldırılır?

Eğer lol skin nasıl silinir bilmiyorsanız endişe etmeyin. Bazı oyuncular tek seferlik denemeler için bu programı yüklemekte ve sonrasında kaldırmak istemektedirler. Bu işlemi oldukça kolaydır.

  • Yerel Disk (C)’yi açınız ve karşınıza çıkan “Fraps” isimli dosyayı siliniz. İşlem tamam!

LoL Skin İndir (Kostüm Hilesi)

LoL skin hilesini yüklemek için yazılımcının resmi web sitesine gitmelisiniz. Google üzerinde “League Skin” kelimesini aratıp ilk sonuca tıklamanız halinde bu siteye ulaşırsınız. Sitenin üst menüsünde “Mod Skin LoL” yazan bir buton göreceksiniz. Tıkladığınızda indirme işlemi başlayacaktır.

UYARI: LoL Skin programı kullanmak ban sebebidir. Ayrıca indireceğiniz program zararlı yazılımlar içerebilir. Programın yapımcısı olmadığımız ve kesinlikle tavsiye etmediğimiz için bu konuda lolpingtesti.com kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer hesabınızla ilgili herhangi bir ceza sorunu mevcutsa kaldırmak için LoL Ban Kaldırma makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

0
LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

Clash Of Clans Hile Modu Sınırsız Elmas (Yeşil Taş Hilesi)

0
Clash Of Clans Hile Modu Sınırsız Elmas (Yeşil Taş Hilesi)

YORUMLAR

Yorum Yap