Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Teknoloji ve İnternet LoL Ping Testi TR Server / TR Sunucusu
WP

League of Legends Türkiye sunucusu oyuncuları uzun zamandır kendilerine özel bir ping ölçme aracı ihtiyacı duyuyorlardı. Bu açığı ortadan kaldırmak için LoL ping testi TR server aracını sizlerin kullanımına ücretsiz olarak sunduk. Ping ölçme hizmeti veren birçok yabancı site bulunmakta fakat bu sitelerin neredeyse hiçbirinde TR sunucusu LoL ping testi hizmeti bulunmamakta. Artık bizim sunucumuzun oyuncularının da sık kullanılanlara ekleyeceği güvenilir ve hızlı çalışan bir ping öğrenme servisi var.

LoL ping testi TR server projesine başlamadan önce piyasayı iyice taradık. Az önce de bahsettiğimiz üzere ne yazık ki TR sunucusuna bünyesinde yer vermeyen yabancı servis sağlayıcılarıyla karşılaştık. Bu konuyla ilgili Türkçe web sayfaları da mevcuttu fakat bir kısmı virüs içeren, kötü altyapıyla oluşturulmuş işlevsiz sitelerken bir kısmı da tamamen yanlış bilgi veriyordu. Biz tüm bu eski girişimlerdeki hataları ve yanlışları göz önünde bulundurduk ve sizler için en iyisini tasarladık. HTML5 altyapısı ile yazılmış olan lol ping ölçme yazılımımız yeni nesil ve sizi eski usül yavaş çalışan Flash tabanlı uygulamalardan kurtarıyor. Daha akıcı çalışma kapasitesi ve bağlantınıza minimum yüklenme ile milisaniyeler içinde ping testi yapabiliyorsunuz.

lol ping testi tr sunucusu

Ayrıca Türkiye sunucusu League of Legends ping değeri öğrenme sitemizi en premium tasarımları kullanarak alışılmışın dışında bir görüntüye bürüdük. Hem sade hem konforlu bir web sayfası günümüzde her kullanıcının isteği. Hele sabırsız bir LoL sihirdarıysanız saniyeler bile sizler için önemli! Biz bunları biliyoruz ve sizlerin istekleri doğrultusunda gerekenleri yapıyoruz. Eksik gördüğün bir şey mi mevcut? Hemen iletişim sayfasından bize ulaş talebini bildir LoL ping testi TR server aracımız senin fikirlerinle iyileştirilsin.

LoL Ping Testi TR Server Pingim Çok Yüksek

Sitemizi keşfettin ve ayrıcalıklı oyunculardan biri oldun. Umarız ki ping değerin sana iyi bir oyun deneyimi yaşatacak aralıktadır. Peki ya haddinden fazla yüksekse? Sakin ol. Lol ping testi ekibi olarak bu sitede sizlere ping öğrenme hizmeti sağlamanın yanı sıra kaliteli içeriklerle zenginleştirip oyun dünyası haberlerinden tut şampiyon build ve rün dizilimlerine kadar her şeyi bulabileceğin bir blog sayfamız var. Bu sayfamızdaki en temel içeriklerden birisi de LoL ping düşürme içeriğidir. Bu makaleyi yazarken yerli/yabancı tüm kaynakları araştırdık ve kendi deneyimlerimizle harmanladık. Ping problemini çözebilecek tüm yöntemler orada mevcut. LoL TR oyuncuları en iyiyi hak ediyor ve biz de sizler için en iyi olma prensibinden asla şaşmıyoruz.

LoL Ping Ölçer

0
LoL Ping Ölçer

Valorant Masters Berlin Grup Aşamaları 4. Gün!

0
Bomba gelişme için haberimizi okuyun. VALORANT Masters Berlin Grup Aşamaları 4. gününde devam ediyor. Günün en önemli olayı Acend ve Vision Strikers arasındaki rekabet!

YORUMLAR

Yorum Yap