Çarşamba, Aralık 08, 2021
WP

League of Legends oyuncuları oyun zevklerinin maksimum olması için olabildiğince az sorun yaşamak isterler. En can sıkıcı problemlerden biri olan yüksek ping sorunundan kurtulmak için lol ping ölçer aracı oldukça kullanışlı olacaktır. Eğer oyuna girmeden önce ping değerinizi bilirseniz Sihirdar Vadisi’nde, Aram’da ya da herhangi bir oyun modunda sürprizle karşılaşmazsınız. Ping testi sonucunuza göre oyundan alabileceğiniz maksimum verimi tahmin edersiniz. Bu nedenle EU, Kore, West, TR hangi sunucuda oyun oynuyorsanız o sunucuya uygun bir ping öğrenme aracı kullanıp önemli maçlar öncesi ms değerinizi teyit etmelisiniz.

lol ping ölçerBiz TR server oyuncularını bu dertten kurtarmak için oldukça kullanışlı, hızlı çalışan, basit bir arayüzü olan (böylelikle her kullanıcı kolaylıkla kullanabilmektedir) ve en önemlisi %99.9 oranda doğru değerler sunan lol ping ölçer aracımızı yayınladık. Yukarıdan lol ping testi butonuna tıklayarak saniyeler içinde “Kaç pingim var?” sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Bu servisi hizmete sokmadan önce tüm hataları gidermeye gayret ettik. En verimli arayüzü oluşturmaya çalıştık. Deneme amaçlı Türkiye’nin farklı şehirlerinden oyunculara lol ping ölçer aracımızı kullandırdık ve oyun içi ping değerleriyle eşleşip eşleşmediğini kontrol ettik. Sonuçlar neredeyse yüzde yüze yakın seviyede doğruydu. Bu bizim için önemliydi çünkü bir ping test aracı oluşturmak kolaydır. Önemli olan testinizi doğru IP ve sunucu adresleri ile bağlantıya sokup doğru sonuç vermesini sağlamaktır. Bu nedenle lolpingtesti.com sitesi haricinde başka sitelerde yaptığınız ölçüm sonuçları yanlış çıkabiliyor. Biz bu şüpheleri ortadan kaldırdık.

LoL Ping Ölçer Nasıl Kullanılır?

lol ping ölçer tr

  1. Kullanımı oldukça basit ve herkese hitap eden bir araçtır. Öncelikle lolpingtesti.com adresine giriniz. Ya da şu an bu sayfanın üst kısmında bulunan menüden de erişim sağlayabilirsiniz.
  2. Milisaniyeler içinde sayfanız yüklenecektir aşağıda ping ölçme aracını göreceksiniz. Gayet flat ve göz alıcı tasarımı size kendini farkettirecektir
  3. “Test Et” yazılı butona tıkladığınızda ping ölçme işlemi başlayacaktır
  4. İlk olarak ping (ms) değeriniz hemen size sunulur. Test aracının üstünde bir yükleniyor sembolü vardır o sembol download ve upload hızınızı görüntülemeniz içindir. Yani ping sonucunuz hemen görünür fakat eğer öğrenmek isterseniz kısa bir bekleyişin ardından indirme ve yükleme hızlarınızı görmeniz de mümkün olacaktır. Aşağıda IP adresiniz ve kullanmakta olduğunuz internet servis sağlayıcı isminiz de belirecektir.
  5. İşte lol ping öğrenme işlemi bu kadar basittir. Sonrasında çıkan sonuca bakın. Ping (ms) değeriniz 55 ve üzerinde ise biz sizin için önemli bir oyuna girmenizi tavsiye etmiyoruz. Ping değerinizi düşürmek için menüden bulabileceğiniz lol ping düşürme makalemizi mutlaka okumalı ve işlemleri uygulamalısınız. Böylece oyundan alacağınız zevk sonsuz olacaktır.

LoL Ping Ölçer

0
LoL Ping Ölçer

Valorant Masters Berlin Grup Aşamaları 4. Gün!

0
Bomba gelişme için haberimizi okuyun. VALORANT Masters Berlin Grup Aşamaları 4. gününde devam ediyor. Günün en önemli olayı Acend ve Vision Strikers arasındaki rekabet!

YORUMLAR

Yorum Yap