Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Teknoloji ve İnternet LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?
WP

Leagua of Legends kaç pingle oynanır? LoL için en iyi ping değeri kaçtır? En yüksek kaç pingle oynayabilirsiniz? Tüm bu soruları sizler için cevapladık. Ping değeri online oyunlar için performans açısından çok önemlidir. Çok yüksek olduğu durumlarda bırakın oyunun kasmasını tamamen oyun akışı durabilir. Genellikle bilgisayarla ilgili bazı yazılımsal ayarlar nedenlerden dolayı ortaya çıkan lol ping sorunu kullanmakta olduğunuz internet servis sağlayıcısı alt yapısının eksiklikleri nedeniyle de ortaya çıkabilmektedir. Peki rahat bir şekilde League of Legends oynayabilmek için pinginiz kaç olmalı gelin bakalım.

LoL Pingim Kaç Olmalı?

LoL kaç pingle oynanır sorusu aslında çok doğru bir soru değildir. İdeal ping değeri birçok oyun için benzerdir. League of Legends gibi oyunlar anlık reflekslerle oynanandığı için akıcı bir bağlantıya sahip olmanız ayrı bir önem arz ediyor. İşte LoL ideal ping değerleri;

  • 1 ms – 30 ms (Mükemmel)
  • 30 ms – 50 ms (İyi)
  • 50 ms – 100 ms (İdare Edilebilir)
  • 100 ms ve üzeri (Çok Kötü)

Buradaki ping değerleri TR sunucusu baz alınarak yazılmıştır. Zaten şu anki koşullarda LoL TR server için 6 pingin altını görmek neredeyse imkansızdır. Bu değer aralıklarına göre bir oyun deneyimi beklentisi içinde olmalısınız. 100 ve üzeri ping değerleri için oyuna girmenizi asla tavsiye etmiyoruz.

LoL Ping Nasıl Öğrenilir?

League of Legends TR server ping değerlinizi öğrenmek için lol ping ölçer sayfamıza giderek hızlı bir ping testi yapabilirsiniz.

LoL Pingim Çok Yüksek?

Ping değeriniz 100’ü aşıyorsa ya da daha altında olmasına rağmen oyun oynamanızı çok zorlaştırıyorsa endişe etmenize gerek yok. LoL ping problemi çözümsüz bir sorun değildir. Eğer yeterli bir internet paketine sahipseniz birkaç işlemin ardından optimum ping değeri ile oynamanız mümkün ping sorununu çözmek için;

LoL ping düşürme yöntemleri

LoL Ping Düşürme Yöntemleri 2020

0
LoL Ping Düşürme Yöntemleri 2020

LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0
LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

YORUMLAR

Yorum Yap