Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası LoL Bedava Kostüm Alma 2020 (Ücretsiz Skin)
WP

League of Legends günümüzün en popüler moba kategorisine giren online oyunlarından bir tanesi. LoL, Türkiye piyasasında sıklıkla gördüğümüzün aksine pay to win yani kazanmak için öde mantığında dahil bir oyun değildir. Yapımcısı Riot, oyunu yaratırken iyi oynayanın kazanacağı bir temel üzerine oturtmuştur. Bu temel sayesinde oyun günden güne daha büyük kitlelere ulaşmış ve henüz tarihin tozlu sayfalarında yerini almamıştır. Oyuna para yatırarak RP (Riot Points) satın alabilirsiniz ve bu RP’leri oyun kazanmak için değil şampiyonunuza skin (kostüm) almak için kullanırsınız. Lakin para harcamadan da lol bedava kostüm alma yöntemleri mevcuttur. Hem de bu legal bir şeydir, piyasada ücretsiz skin dağıttığını vadeden kötü amaçlı üçüncü taraf yazılımlar kullanmanıza gerek yoktur.

LoL Bedava Skin Alma Yolları

Skin yani Türkçe ifadesiyle kostüm sahibi olmak için yapabileceğiniz birçok şey vardır. Fakat genellikle bu yollar size istediğiniz premium kostümü vermek yerine ya rastgele bir kostüm verir ya da belli başlı skinlere sahip olmanızı sağlar.

Riot’un Dağıttığı Ücretsiz Kostümler

riot bedava skin alAslında bu sistem eski sezonlara göre biraz daha değişmiş olsa da halen bazı etkinlikler kapsamında League of Legends yapımcıları tarafından lol bedava kostüm kodları dağıtılmaktadır. Bunu oyun sonlarında ya da seviye atladığınızda envaterinize eklenen kostüm kristalleri ile karıştırmayın. O skinler zaten sizin oyundaki ilerleyişinizle orantılı olarak size verilen ödüllerdir. Burada bahsetmekte olduğumuz şey ise Riot’un bazen kendi web sayfasından duyurduğu bazen de launcher ekranında yayınladığı etkinlikler. Örnek verecek olursak Sezon 4’de Riot LoL Facebook sayfasını beğenen herkese Dehşet Şövalyesi Garen kostümü dağıtıyordu. O zaman oyunu oynayan neredeyse her sihirdar bu skine sahipti. Aynı zamanda Riot Kızı Tristana, Haydut Sivir ve birkaç kostüm daha benzer zamanlarda kolay yollardan oyunculara hediye edildi. O dönemde envanterinize kostüm kristalleri, hextech kutuları ve anahtarları gelmiyordu. Böyle bir sistem yoktu. O sistemin ardından zaten Riot herkese kolaylıkla kostümlere erişim yolu açtığı için bu tip etkinliklerinin sıklığını azalttı. Fakat bu hiçbir zaman olmayacağı anlamına da gelmemektedir. Uygulayacağınız birinci yöntem şu an ücretsiz kostüm veren bir etklinlik olup olmadığını kontrol etmek ve sürekli bu takibinizi sürdürmek. Böylelikle bedavaya kostüm çeşitlerinizi artırabilirsiniz.

LoL Bedava Kostüm Dağıtan Siteler

rp skin kostüm promosyon koduBazen sayfa kenarlarında bulunan reklamlarda ücretsiz RP, bedava skin kodu gibi reklamlara denk gelmişsinizdir. Bu sitelerden bazıları SCAM yani sahte olsa da güvenilir olanlar da bulunmaktadır. Biz reklam yapmamak ve sorumluluk almamak için hiçbir site adresi paylaşmayacak olsak da kısa araştırmalar ile bu sitelerin adreslerine ulaşabilirsiniz. Peki bu sitelerin mantığı nedir nasıl çalışırlar?

Görev Yap Ücretsiz Skin Kazan

Bu tarz siteler size üyelik işleminizin ardından bir panel sunar. Bu panelde bazı görevler bulunur. Örnek verecek olursak ; anket doldurma, uygulama indirme, herhangi bir web sitesine üye olma, sosyal medya üzerinden takip etme ya da paylaşım yapma, herhangi bir oyunu indirip belirli bir süre oynama benzeri görevlerdir. Bu görevlerin her birinin o siteye göre bir puan karşılığı vardır. Mesela o sitede 1000 puan 1000 RP değerinde olabilir. Siz de görevleri yaparak 1000 puana ulaştığınızda lol bedava kostüm ya da rp kodunuzu alıp kullanabilirsiniz.

Satın Al Promosyon Kazan

Bu siteler ise genellikle steam oyunları ya da oyun içi para, eşya satışı yapan sitelerdir. Bazı dönemlerde belli bir miktar harcama yapanlara veya herhangi bir ürünlerini satın alanlara lol rp kodu veya ücretsiz skin kodu verebilmektedirler. Bu kampanyaları sürekli takip ederek zaten almak istediğiniz bir oyunun yanında League of Legends hesabınızı da zenginleştirebilirsiniz.

Üye Ol Bedava Rp Kazan

lol bedava kostüm veren sitelerYeni açılan oyun portal siteleri veya forumlar kendilerine geliştirebilmek için reklam bütçelerinin bir kısmını rp kodu alımına yatırabilmektedir. Sonrasında bu kodları örnek verelim ilk üye olan 50 kişiye dağıtabilirler. Bu hem yeni kullanıcı kitlelerinin onlara bağlılığını artırır hem de üye sayılarının artmasını sağlar. Aktif bir internet kullanıcısıysanız yeni açılan siteleri mutlaka takip ediniz.

Riot haricinde size RP, kostüm, skin ya da herhangi bir oyun içi kazanç vadeden sitelerin hiçbirinin güvenliğini biz garanti etmemekteyiz. Güvenilir belli başlı siteler bulunmaktadır ve bunları keşfetmek sizin sorumluluğunuzdadır. Hangi güvenilir site olursa olsun Riot çalışanları da dahil olmak üzere kimseye hesap şifrenizi de vermeyiniz. Şu an en garantili ve uygulanması etik olan lol kostüm kazanma yöntemleri bunlardır. Daha fazlası eklenecektir…

Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

0
Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

Hangi League of Legends Şampiyonusun? (Test)

0
Hangi League of Legends Şampiyonusun? (Test)

YORUMLAR

Yorum Yap