Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası LoL 30 Level Hesap Şifreleri 2020 (Ücretsiz)
WP

Tecrübeli League of Legends oyuncuları için en büyük külfetlerden biri 30.seviyeye henüz ulaşamamış hesaplarda oyun oynamaktır. Hem dereceli maçlara girmeniz mümkün değildir hem de oyuna yeni başlayanların yoğunlukta olduğu bir eloda oyun oynadığınız için iyi bir oyun deneyimi yaşamanız zorlaşır. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için LoL 30 level hesap şifreleri toparladık ve bedava olarak paylaşıyoruz.

Daha önce yüksek kümelerde oyun oynamış kişiler bir takım sebeplerden dolayı LoL’de yeni hesap açma ihtiyacı duyuyorlar. Bunun başlıca sebebi hesabın kalıcı olarak banlanmasıdır. Bazen perma ban olmasa dahi uzun süreli cezalar verilince de aradaki vakti doldurmak için yedek bir hesap sahibi olmak iyidir. Bazıları da talihsizliklerinden dolayı Bronz, Demir gibi çıkılması inanılmaz zor olan liglere düşebilirler. Ne kadar iyi oynarlarsa oynasın deneyimsiz ve erdemsiz takım arkadaşlarının çoğunlukta olduğu bu kümelerde mücadele vermekten bıkarlar. İşte tam bu noktada yedek ve dereceli maçları atılmamış lol 30 level hesap sahibi olmak kurtarıcıdır. Hesabın unranked olması (ilk 10 dereceli maçının atılmamış olması) hesap size verildiğinde yerleşeceğiniz kümeyi sizin belirlemenizi sağlar. Yoksa 30 level de olsa Demir ligine yerleşmiş bir hesaba sahip olmanız pek de avantaj sağlamayacaktır.

Bedava LoL 30 Level Hesap Şifreleri (Güncel)

lol 30 level hesap şifreleriBu hesap şifresi listesini sürekli güncellemekteyiz. Hesaplara aynı anda birden çok kullanıcı erişim sağlayabildiğinden bazen teknik aksaklıklar oluşabilir. Bu nedenle aralıklı olarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz. LoL 30 level hesap şifresi ücretsiz dağıtılmaktadır. Bu hesaplar 30. seviye olduktan sonra oyunu bırakan, kendi rızasıyla şifrelerini paylaşan kişilere aittir. Kesinlikle çalıntı hesap paylaşımı yapılmamaktadır. Bu etiğe aykırıdır. Ayrıca bu liste tarafımızdan oluşturulmamış olup, yasal uyarı metnimizde belirtildiği üzere derleme tekniğiyle elde edilmiştir. Hesapların hepsi çalışan, banlanmamış hesaplardır.

TR Server Bedava Hesap Şifreleri (30 LvL)

Sihirdar K.Adı: legendofsolo
Sihirdar Şifresi: qwerty060507

Sihirdar K.Adı: alphagalipp
Sihirdar Şifresi: nadiralphab

Sihirdar K.Adı: aquila25
Sihirdar Şifresi: sababa1

Sihirdar K.Adı: jimmypompa
Sihirdar Şifresi: tarik01

Sihirdar K.Adı: jimmykral
Sihirdar Şifresi: ebufes25

Sihirdar K.Adı: betamusto
Sihirdar Şifresi: mfesci333

Sihirdar K.Adı: kral24sefa
Lol Şifresi: 190003bsk

Sihirdar K.Adı: boutiqe34
Lol Şifresi: yumnyyum51

Sihirdar K.Adı: alperenblt10
Lol Şifresi: 88713alpr10

Sihirdar K.Adı: okanavi
Lol Şifresi: okancangg

Sihirdar K.Adı: smurf31
Lol Şifresi: smurfkasicam31

Sihirdar K.Adı: rockmeyh112
Lol Şifresi: zorsifre112

Sihirdar K.Adı: gravesti
Lol Şifresi: yasinhan21

Sihirdar K.Adı: pulbiber
Lol Şifresi: bibeerlee

Sihirdar K.Adı: kingkral
Sihirdar Şifresi: 1907199732

LoL 30 level hesap şifreleri ücretsiz dağıtıldığından dolayı tüm kullanıcılarımızın kullanımına açıktır. Bu nedenle zorla hesap şifresi değiştirmeye yönelik işlemler yapmamanızı isteriz. Bu sayede herkes hesaplardan faydalanabilecektir. 30’a kadar bir hesabı kasmak emek ve sabır ister. Ne kadar iyi bir oyuncu olursanız olun sonuçta League of Legends her Win başına ortalama bir XP değeri vermekte. Bu da sizin kasılma hızınızı biraz sınırlıyor. Kısıtlı zamanlarınızda yüksek eloda oynamak için ücretsiz lol hesapları ideal. Fakat uzun vadede kendinizin kullanacağı bir 30.seviye hesaba ihtiyacınız varsa tüm sunucular için 30 level yapılıp satılan unranked hesaplar mevcut. Bu hesapları güvenilir satıcılardan alıp kullanabilirsiniz. Bunu boostlama işlemiyle karıştırmayınız. Elo boost kesinlikle tavsiye etmediğimiz oyun etiğine aykırı bir yöntemdir. İyi eğlenceler dileriz.

Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

0
Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0
LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

YORUMLAR

Yorum Yap