Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa LoL Build Lee Sin Build & Rün Dizilimi (Orman / Jungle)
WP

Lee Sin şüphesiz ki birçok LoL oyuncusu için en iyi orman karakteri. Çok tercih edilen bir şampiyon olduğu için Lee Sin build paylaşımları da oldukça fazla. Bu kadar eşya dizilimi ve Lee Sin rün dizilimi arasında doğru olanı bulmak zor olabilir. Sizlerle paylaşmış olduğumuz rün ve buildler birçok oyuncunun tavsiyeleri ve yayıncıların tercih etmekte olduğu dizilimler baz alınarak yapılmıştır. Yani buradaki build ve rün dizilimi şu an LoL oyuncuları arasında en çok kullanılan ve kazanma oranı en yüksek olan Lee Sin build ve rün dizilimidir. Dizilimleri öğrendikten sonra Lee Sin nasıl oynanır öğrenmek istiyorsan senin için bulduğumuz fakat bizim hazırlamamış olduğumuz Lee Sin oynanış videosuna buraya tıklayarak gidebilirsin.

Lee Sin Build (Güncel / En Yüksek Kazanma Oranı)

lee sin full build jungle orman yeni

Tank bir ormancı olan Lee Sin için bot olarak Ninja Tabisi tercih edilmiş. Bunun yanı sıra Kara Balta itemi satın alınarak hem saldırı gücü hem de can artışı elde etmiş olacaksınız. Tabii ki ilk olarak ormancı eşyanızı dizmeyi unutmayın. Bazı oyuncular Koruyucu Melek’den önce Sterak’ın Güvencesi dizmeyi tercih edebiliyorlar fakat en çok tercih edilen build şekli ilk olarak Koruyucu çıkılarak yapılıyor. Karşı takıma göre ufak çaplı değişiklikler yapılabilecek olsa da biz LoL Ping Testi ekibi olarak yukarıda görmüş olduğunuz ilk üç itemi mutlaka dizmenizi tavsiye ediyoruz. Şunu da eklemek de fayda var ki bu Lee Sin build ormancı (jungle) konumunda oynadığınız zaman geçerlidir. Farklı lane için Lee Sin picklediyseniz daha farklı bir eşya dizilimi kullanmanız gerekecektir.

Lee Sin Rün Dizilimi (Güncel / Ölümsüz Olun)

lee sin full build jungle orman yeni

Bu Lee Sin orman rün dizilimi standart bir dizilimdir. En iyisi olduğu için klasikleşmiştir. İsabet ve ilham dışında rün girişi yapan Lee Sin oyuncusu nadirdir. Sihirli pabuçlar ile oyuna başlamanız erken oyun safhasında hareket hızınıza katkıda bulunacaktır. Tank bir hero olan Lee Sin early game aşamasında rakiplerine göre daha hızlı olabilirse oyunu taşıyacak kadar güçlenebilir. Bazen kullandığınız builde göre rün diziliminde de farklılığa gitmeniz gerekebilmektedir. Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz build ile bu rün dizilimi mükemmel bir sinerjiye, uyuma sahiptir. Kendinizi geliştirdikçe artık oyunun gidişatına ve karşı pick durumunuza göre build ve rün dizeceksiniz. Yeni başlayan oyuncular için harika bir başlangıç bu dizilimle sağlanabilir. Oyuna girmeden önce pingin olmadığından emin olmak istiyorsan LoL Ping Testi TR Server yazımızı da okumanı tavsiye ederiz. İyi oyunlar sihirdar!

 

Master Yi Build & Rün Dizilimi (Solo / Top / Üst)

0
Master Yi Build & Rün Dizilimi (Solo / Top / Üst)

Riot, League of Legends Esports Manager İçin Bilgi Verdi!

0
2019 yılında Riot Games, rekabetçi League of Legends hayranlarının kendi üst düzey e-spor organizasyonlarını kurmalarına olanak sağlayacak LoL Esports Manager adlı yeni bir oyun geliştirdiğini duyurdu. Gün geçtikçe hayran kitlesi artan bu şirket ve oyun yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İki yıl sonra, oyuncular sonunda LPL'nin 10. yıl dönümü kutlamasında proje hakkında daha fazla şey öğrendiler.

YORUMLAR

Yorum Yap