##REKLAM##

League Of Legends’ta yer alan beş adet rol bulunmaktadır. Bu rollerimiz; ormancı, üst, orta, nişancı ve destektir. Rolleri üstlenen karakterlerimizde şüphesiz en önemli hasar çıkarabilme yeteneğine sahip olan Nişancılardır. Nişancılar, oyun başlarında fazla hasar çıkarabilme yeteneğine sahip olamasalar bile oyunun ilerleyen zamanlarında en çok hasar çıkaran role bürünürler. Özellikle doğru rün ve eşya seçimiyle birlikte ona karşı çıkan bir suikastçiyi bile birkaç hamlede yenebilirler.

Bu seviyeye gelene kadar elbette Destek karakterinin onu koruması, rakipten gelebilecek olan bir sabitleme yeteneği veya ani çıkışları sürekli kontrol etmesi gerekiyor.

LOL Nasıl Oynanır 2021

Saldırı gücü taşıyıcısı olarak görev yapan Nişancılar, uzun menzilleriyle sürekli olarak rakibi darlamalıdırlar. Her an tetikte olarak karşı rakibin yapabileceği eksik veya yanlış bir hamlede onlara baskı uygulayarak açıklarını aramaları ve aniden yapılan korkutucu bir baskıyla yenmeleri gerekmektedir. Bu sayede oyun içerisinde karşı nişancı ve destek oyuncusu sürekli sizden korkacak ve hamle yapmaya bile çekinir olacaktır.

LOL En iyi nişancı 2021

En çok hasar çıkarabilme yeteneği nişancı ve orta koridor oyuncusundadır. Takım savaşlarında ise güzel bir konum almak zorundasınız. Ön safhaya açıldığınız taktirde karşı rakip sizin açığınızı görür ve bir anda öldürebilir. Yalnız dolaşırken de aynı durum geçerlidir. Can veya zırh değerleriniz düşük olduğu için aniden ölmeniz zaten an meselesidir. Rün olarak karşı rakibin seçtiği karaktere göre davranmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle bir nişancının olmazsa olmazı yenilmez, ayağı çabuk, ölümcül tempo ve saldırıya devam rünleridir.

Bunlar oyun içerisinde işe yaramıyor gibi gözükse de karşı rakibe saldırırken size çok büyük avantajlar sağlamaktadırlar. Diğer bir konu olan eşya seçim konusunda yine aynı şekilde rakibe göre hareket etmeniz daha mantıklı olacaktır. Özellikle üst, orta ve orman oyuncusunu da baz almayı unutmayınız.

0 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here