Pazar, Ocak 23, 2022
Ana Sayfa League of Legends League of Legends yeni eşyalar
WP

League of Legends’da on birinci sezonun başlamasıyla birlikte oyuna yepyeni eşyalar eklendi ve bazı eşyalar oyundan maalesef kaldırıldı. Eşyalar artık 2 sınıfa ayrıldı: İhtişamlı ve Efsanevi. İhtişamlı eşyalar, Efsanevi eşyalara göre çok daha fazla özellik bulunduran ve sadece bir adet alabileceğiniz bir eşya türüdür. Her bir rol için ayrı ayrı İhtişamlı eşya türü oyuna eklenmiştir.

Lol yeni eşyalar ne zaman gelecek

Halihazırda bulunan bazı eşyalar yeni özellikler eklenerek ihtişamlıya çevrilmiş olup tamamen yeni ihtişamlı eşyalar da oyuna eklenmiştir. Bu yeni eşyalarla birlikte oynanış çok farklı bir boyut kazanmıştır. Eşyaları kısaca defansif agresif ve pasif olarak üç sınıfa ayırabiliriz. Her rolde oynanan şampiyonlarda bu üç sınıfta eşyayı bulmak mümkündür.

League of Legends

Nişancı şampiyonlar için mesafe kat ederek hasara veren rüzgarın hiddeti eklenmiştir. Bunun yanı sıra daha yüksek canlı şampiyonları öldürebilmek için gerçek hasar veren Kraken Katili, çabuk ölmemek için ise Ölümsüz Kalkanyay oyuna eklenmiştir. Tanklar içinse mobilite kazandırmak için şampiyonlara ve kulelere doğru hareket ederken kullanmak için Gözü dönmüş Zırhı; hasarı arttırmak içinse Günateşi Kalkanı ve Buz Ateşi Eldiveni oyuna eklenmiştir.


League of Legends yeni eşyalar..

 

Suikastiçi şampiyonlar için getirilen eşyalar ise şöyle ani hasar için Draktharr’ın Gece Kılıcı hayatta kalmayı arttırmak için Kararma ve mobiliteyi arttırmak için de Sinsipençe oyuna eklenmiştir. Büyücü şampiyonlar için eklenen eşyalar ise şöyle zamanla hasar için Liandry’nın Istırabı anlık hasar için Luden’in Çığlığı ve kitle kontrolü için de Hep buz geliştirilmiştir.

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

League Of Legends en iyi adc şampiyonları

0
League Of Legends en iyi adc şampiyonları

YORUMLAR

Yorum Yap