Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa League of Legends League of legends Jungle nasıl oynanır?

League of legends ta bulunan ve oyunun en çok gezen rolü olan “jungle” yani orman oynaması oldukça karmaşık görünen ama bir o kadar da basit olan bir roldür. Ama görev yükünüz çok fazladır. Orman kırmızı ve mavi olmak üzere ikiye ayrılır alt orman ya da üst orman olarak da adlandırılabilir.

LOL orman canavarları süreleri 2021

Oyun başında oynanan şampiyona göre mavi güçlendirme ya da kırmızı güçlendirmeyi keserek başlanılır. Bu güçlendirmelerden herhangi birini aldığınızda otomatik olarak iki seviye olacaksınız. Daha sonra başka bir orman kampınızı kesebilir ya da erkenden iki seviye baskını atmayı deneyebilirsiniz. Orman yaratıkları en büyük tecrübe ve altın kaynağınızdır. 

Lol orman canavarları

Dakika 3.15 de nehrin alt ve üst tarafında birer adet yampiri yengeç çıkar. Yampiri yengeç orman canavarları arasında en çok altın ve tecrübe veren tarafsız bir yaratıktır. Bu yaratığı keserken bulunduğunuz tarafa bağlı olarak diğer koridorlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Üç dört seviye olduktan sonra uygun koridorlara baskın atarak koridorlarınızı rahatlatmalı ve öne geçirmelisiniz. Karşı takımı kesmeseniz bile canlarını azaltmanız onları geri durmaya zorlayacaktır.

LOL orman Şampiyonları

Oyun boyunca koridorlarınıza yardım edebileceğiniz pençeler kovalamalısınız. Oyunun alt tarafında bulunan ejderha ise çok önemli. Dört tane aldığınızda ejder ruhuna sahip olursunuz ejderin türüne göre gelen güçlendirmeler değişkenlik gösterir. Objektifler yokken takımınıza yardımcı olup onları öne geçirmeniz durumunda objektifler çıktığında, takımınızla beraber objektifleri almanız bir hayli kolay olacaktır. Objektifleri kaçırmamak kazanmaya giden en önemli yollardan biridir.

VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

0
VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

2021 Dünya Şampiyonası'na Katıalacak Tüm Ekipler Belli Oldu!

0
Tüm Dünya'da merakla beklenen Espor organizasyonları çılgınlık durumuna ulaşmış halde. Her geçen gün yeni oyunlar yeni şampiyonalar ve yeni takımlarla heyecan git gide büyüyor. Espor organizasyonlarının en büyüğü denilince de aklımıza şüphesiz LoL Dünya Şampiyonası geliyor. Özellikle bu sezon merakla neler olacağını bekliyor. Bizi organizasyonda temsil edecek takımımız Galatasaray'a şimdiden tekrar tekrar başarılarımızı ve desteklerimizi yolluyoruz.

0 YORUMLAR

Yorum Yap