Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa League of Legends League of Legends en iyi orman şampiyonları

Oyuna çok büyük miktarda katkısı bulunan ormancılar gerek koridorlara yardım etmek, gerekse ejderha, vadinin alameti ve Baron Nashor gibi objektifleri almakla yükümlüdürler. Oyunda en çok gezen rol ormancılardır. Bu yüzden ormanda daha mobil şampiyonlar tercih edilir. Atılan baskınlarda skor alınması amacıyla mobil olmanın yanında bir de kitle kontrolüne sahip karakterler ormanın sahibidir.

LoL ormancı şampiyonlar

Orman rolünün en güçlü şampiyonları arasında sekiz adet şampiyon bulunmaktadır bunların en efsanevi üçlüsü yıllardır en çok oynanan ve en güçlü şampiyonlar arasında gösterilen; Lee Sin, Master Yi ve Rengar’dır. Bu üç şampiyon yıllardır ormancıların vazgeçilmezi olmuştur. Rengar saldırı gücüne dayalı bir suikastçı iken Master Yi ve Lee Sin dövüşçü şampiyonlardır.

Lol orman canavarları

Bu üç şampiyonun yanında da beş tane de son zamanların en güçlü şampiyonları arasında gösterilen Skarner, Hecarim, Udyr, Lillia ve Karthus oynanmakta. Hecarim, Udyr ve skarner ofansif tank ormancılar olarak oynanır. Çokça kitle kontrolüne sahiplerdir. Oynanmaları da oldukça basit olan bu şampiyonlar takım savaşlarında karşı takımın taşıyıcısını kitleme sersemletme ve hatta kendine bağlayarak çekme gibi özelliklere sahiptir.

Lol ormancı herolar 

Lillia ve Karthus bu beş şampiyonun aksine yetenek gücüne dayalı şampiyonlardır. Karthus oldukça kırılgandır fakat çok yüksek hasara sahip oluşu ve ultisi sayesinde çok güçlü beri şampiyondur. Karthus ultisi sayesinde rakip takım oyuncuları her nerede, ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar hepsine aynı anda yüksek miktarda hasar verebilir. Lillia ise oyuncuları uyutarak fazladan hasar almalarını sağlayan yetenk tutturdukça hızlanan çok tatlı bir karakterdir. Ama gücünü sakın hafife almayın.

VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

0
VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

Şok Karar! VCS Bölgesi Bu Sene de Dünya Şampiyonası'nda Yok!

0
Vietnam'daki League of Legends VCS, bu yıl Dünya Şampiyonalarına katılmak için temsilci gönderemeyecek. Vietnamlı taraftarların temsilcilerini bu yıl uluslararası yarışmalarda tekrar görme şansı olmayacak! TheThao'ya göre VCS, 2021'de yapılacak olan Dünya Şampiyonasına kesinlikle katılamayacak.

0 YORUMLAR

Yorum Yap