Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa League of Legends League of legends en güçlü destek şampiyonları

League of Legends’ın en değerli rollerinden olan desteklerin rolü çok büyüktür bir o kadar da çok zorludur. Destek şampiyonları takımlarına destek olmak savaş başlatmak savaştan kaçınmak görüş almak ve rakip takımın görüşünü bozmak gibi çok zorlu görevlere sahiptir. Çoğunlukla tanklardan oluşan destek şampiyonlarında en güçlüler arasında gösterilen sadece iki adet kırılgan şampiyon vardır.

LOL Şampiyonları 2021 support ;

Yüksek miktarda kitle kontrole sahip olan bu karakterlerde; rakibi sersemletme, kışkırtma, ayartma, yerine sabitleme gibi kitle kontrol yetenekleri oldukça fazladır. Çoğu zaman takımın ön hattını oluşturan destek karakterleri dayanıklı olmak zorundadır. Tank destekler canları fazla olduğu için mobil değil fakat kırılgan desteklerin de savunma dolaylı mobilite yetenekleri vardır.

Sup Heroları ; 

Tank desteklerin hası olarak bilinen Alistar ve Thresh yıllardır Sihirdar Vadisine korku salıyor. Alistar savaş başlatıp neredeyse kendini ölümsüz konumuna getirirken Thresh ise rakipleri yakalama kendine çekme veya geri ittirme gibi yeteneklere sahiptir. Son dönemlerde çıkmış olan Rell iste heybeti sağlamlığı ve yetenek setiyle oldukça güçlü bir destek konumunda.

Destek LOL Tüm Support Heroları ; 

Kırılgan ama bir o kadar da güçlü olan yetenek gücüne dayalı destekler olan Bard ve Seraphine takımlarına arkadan destek olan destek şampiyonlarıdır. Bard haritada tüneller açarak hızlıca yol kat edebilir arka arkaya duran rakiplerini yerine sabitleyip, düşman ya da dost fark etmeksizin hedeflerini hasar almaz yapabilir. Seraphine ise ultisi yüzünden oldukça güçlüdür. Rakiplere çarptıkça büyüyen menzili sayesinde koca bir takımı ayartıp çaresiz bırakması onu en güçlü destekler arasına sokmaya yetiyor.

VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

0
VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

League of Legends yeni eşyalar - LoL Ping Testi

0
League of Legends yeni eşyalar

0 YORUMLAR

Yorum Yap