##REKLAM##

ADC oynamak herkesin harcı değildir. Doğru pozisyon almak, oyunun tüm safhalarında farm yapabilmek ve en önemlisi ölmemek gerekir. Oynamayı sevenler için Jhin build ile oyunlarını daha kaliteli hale getiriyoruz. Alt koridorda belli bir oyuncu kitlesine sahip olan şampiyonlardan biri olan Jhin doğru ellerde çok büyük işler başarabiliyor. İyi bir Jhin rün dizilimi ile de kombine edildikten sonra doğru Jhin itemleri satın alınarak iyi bir oyun çıkarabilirsiniz. Her şampiyon gibi kendine göre comboları ve pasif özellikleri bulunun Jhin’in yanında iyi bir support varsa kasması doğal olarak daha kolay. Thresh ve Jhin’in iyi bir ikili olduğuna inanıyoruz. Aslında her support ve adc karakteri uyumludur bazıları diğerlerinin combolarını kolaylaştırır. Peki sizin favori alt koridor duonuz hangisi? Yorumlara yazın.

Jhin Build (Pro Eşya Dizilimi)

jhin build eşya dizilimi yeni
Jhin itemleri sürekli güncellenmektedir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

ADC build denildiği zaman herkesin aklına kritik hasarı ve saldırı gücü yüksek eşyalar gelir. Jhin build için de bu geçerlidir. Fakat bu şekilde ezberleyip tüm alt koridordaki saldırı gücü taşıyıcılarına bu eşyaları satın almak mantıklı değildir. Bazen çok olağan dışı eşya setleri ile çok daha büyük başarılar elde edilebilmektedir. Jhin için satın alınması gereken ilk eşya Ebedi Kılıç’tır. +80 Saldırı Gücü’nün yanında birçok özelliğe sahip olmanızı sağlar. Yukarıda görmüş olduğunuz botlar Jhin için en doğru seçenektir. Bunun ardından Bombardıman Topu satın alarak menzilinizi artırırken saldırı gücü ve kritik hasar elde edebilirsiniz. Fırtına Biçen ve Statik Kılıç almayı es geçmeyin. Karşınızda güçlü bir tank varsa Dominik Efendi’nin Hürmetleri alın. Eğer zırh delmeye ihtiyacınız yoksa ve defansif bir oyun oynuyorsanız son eşyanızı rakiplerinize göre iki şekilde değiştirebilirsiniz. İlk seçenek düşman AD ağırlıklı ise Koruyu Melek satın almaktır. İkinci tercih ise rakiplerin AP yönünden zengin olduğunu varsayarak Cıva Yatağan itemi dizmektir.

Jhin Rün Dizilimi (En İyi)

jhin rün dizilimi güncel
Jhin ADC Rün

Jhin için kritik hasarımızı zirveye çıkaran bir buildi kullanmaya karar verdikten sonra doğru rünleri seçerek zafer almayı garanti haline getirmeliyiz. Şunu asla unutmamalısınız ki oyunda sizin dışınızda takım arkadaşlarınız gibi birçok faktör söz konusu olsa da siz kendinizi adayarak kaliteli bir Jhin rün dizilimi ile oynarsanız kazanma şansınız çok yüksek olacaktır. Jhin için ilk rün seçimimiz birçok AD şampiyonda olduğu gibi “İsabet” rünüdür. İkinci seçim ise aslında alt koridorda nadir rastladığımız “Büyücülük” rünümüzdür. Genelde İsabet & İlham rünleri saldırı gücü taşıyıcıları için klasiktir. Lakin Jhin için en uygun seçenek İlham & Büyücülüktür. Jhin deninle akla gelen en önemli şeylerden biri de ultisidir. Doğru zamanı kollayıp düzgün nişan alırsanız rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

0 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here