Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Sosyal Medya İnstagram Takipçi Hilesi 2020 (Şifresiz)

Seneler önce kullanıcıların hizmetine sunulan Instagram uygulaması popülerliğini dünya genelinde günden güne hızla artırıyor. Artık toplum içinde varoluşunuzun temel faktörlerinden biri de bir instagram hesabına sahip olmak. İster kişisel şöhretiniz ister işinizin büyük kitlelere hitap etmesi için yüksek takipçi sayısına sahip bir instagram hesabınızın olması büyük bir zorunluluk haline geldi. Saniyeler içinde binlerce hatta on binlerce kullanıcıya ulaşmanıza yardım eden ücretsiz instagram takipçi hilesi sizi büyük bir yükten kurtarıyor. Bazı uyanık kullanıcılar para karşılığında sizlere takipçi satmaya çalışabilirler fakat bu tamamen ücretsiz ve şifresiz instagram takipçi kasma uygulaması sayesinde hem zamanınızı hem de paranızı kurtararak siz de fame sahibi olabilirsiniz.

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

instagram şifresiz takipçi hilesiTakipçi kasmak sıradan bir sosyal medya kullanıcısı için zor gibi görünse de aslında oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey instagram takipçi hilesi aracını doğru bir şekilde kullanmaktır. Bu uygulama sürekli olarak kendi veritabanını günceller. Böylece daha önce elde ettiğiniz Türk instagram takipçileri dışında yeni Türk kullanıcılara da erişebilirsiniz. Maksimum sayıda takipçi elde etmek için her gün düzenli olarak takipçi kasmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca size gelen takipçilerin Türk olması büyük bir avantajdır. Birçok takipçi hilesi sizlere yabancı kullanıcılar gönderir. Farklı ana dillere sahip bu kişiler ile etkileşim kurmanız oldukça zordur ve size pek bir şey kazandırmaz.

İnstagram Takipçi Hilesi kullandıktan sonra takipçi sayım düşer mi?

instagram takipçi hilesi türk

Bu sisteme dahil olan kullanıcılar yüzde yüz gerçek şahıslardan oluşmaktadır. Bu nedenle eğer postlarınız ya da storyleriniz insanları rahatsız edebilecek şeyler içeriyorsa sizi takipten çıkmaları en doğal hakları olacaktır. Bu gibi durumlar haricinde instagram şifresiz türk takipçi kasma hilesi ile kazandığınız takipçilerin %5-10 gibi bir kısmından fazlasını kaybetmeniz pek olası değildir. Örnek verecek olursak 1000 takipçi kastıysanız bunlardan ortalama 920’si sizi takip etmeye devam eder. Özellikle instagram üzerinden satış yapıyor ve yeni müşteriler bulmak istiyorsanız hiçbir reklam maliyeti ödemeden instagram takipçi hilesi kullanarak sayısız yeni müşteriye ürünlerinizi ulaştırabileceksiniz. Satışlarınız bir anda patlayabilir. Sonrasında hiçbir hile kullanmadan kendiliğinden yeni takipçilere sahip olabilirsiniz.

Takipçi kasma hilesi kullanırsam hesabım kapanır mı?

Hayır. Bahsettiğiniz durum sizden şifre talep eden instagram hileleri için geçerlidir. Çünkü bu siteler sizi tuzağa düşürerek şifrenize sahip olurlar. Şifrenizi kullanarak sizin hesabınız ile haberiniz olmadan başka kullanıcıları takip eder ve beğeni gönderirler. Bu olağan dışı durum Instagram tarafından farkedilir ve hesabınız geçici olarak kısıtlandırılır. Böyle bir durumda kaldıysanız çok endişe etmenize gerek yok çünkü hesabınız kolaylıkla kurtarılabilmektedir. Burada paylaştığımız şifresiz instagram hilesi sayesinde kendi hesabınızı asla riske atmış olmazsınız.

İnstagram Türk Takipçi Hilesi kullandıktan sonra hesabım kendi kendine başka hesapları takip eder mi?

Yukarıdaki soruyu cevaplarken de açıkladığımız üzere bu şifre vermeden kullandığınız bir takipçi kasma yöntemi olduğu için asla sizden habersiz sizin hesabınız ile bir işlem gerçekleştirilmez. İstense bile bu mümkün değildir çünkü hesabınızın şifresine sizden başka hiç kimse sahip olamamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile instagram takipçi hilesi kullanabilirsiniz.

Ayrıca şunu da eklemek isteriz ki aşağıda linkini paylaşmış olduğumuz takipçi kasma sitesi bize ait değildir. Biz bu siteyi inceleyip test ederek sizler için güvenli olduğunu görmüş olduk. Sorularınızı yanıtladık. Bu nedenle bu hileden kaynaklı ortaya çıkabilecek hiçbir sorun ile ilgili sorumluluk kabul etmemekteyiz. Tüm sorumluluk kullanıcıya ve instagram araçlarının yapımcısına aittir.

İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA

 

Pubg Mobile 1.6 Güncellemesi Geliyor!

0
Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Pubg Mobile her geçen gün kendini geliştirerek güncellemelerine devam ediyor. Oyuncuların en çok şikayet ettiği hile sorununu bu güncelleme de büyük bir orandan azaltacaklarını duyurdular.

VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

0
VFŞL 2021 İzlenme Sayıları Açıklandı!

9 YORUMLAR

 1. ünlübirbey

  Takipçi sayısı geri düşüyor mu? Bi de gelen takipçiler Türk mü yoksa Arap falan mı? Benim hedef kitlem Türkler bu yüzden sormaktayım.

 2. Rhymetonic

  Merhabalar, bu takipçi hilesinin sahibi biz olmadığımız içiniz sorunuzu net cevaplamamız mümkün değil. Araştırdığımız kadarıyla %99 oranında Türk takipçi elde etmektesiniz.

 3. Rhymetonic

  Bu tamamen instagram’ın algoritması ile ilgili bir soru. Eğer bir anda aşırı sayıda takipçi gönderimi yaparsanız hesabınız askıya alınabilir.

 4. Rhymetonic

  Influencer olarak adlandırılan şahıslar genel olarak zaten belli bir kitleye sahip olmuş oluyorlar. Bazılarının takipçi sayısını yükseltmek amacıyla bu tip yollara başvurduğuna dair duyumlarımız var.

 5. Uçuyorum Sensiz

  Bir arkadaş vardı baya da asosyal bir tip. Çocuğun normalde arkadaşı yok denecek kadar az, sosyal medyada bakıyorum binlerce takipçi etkileşim falan. Demek böyle oluyormuş bu işler ben de kendi butiğim için insta takipçisi kasıcam.

 6. Master Yi Pro

  Satış yapmak için açtığımız instagram sayfalarında takipçi hilesi kullansak mağazamız kapanır mı? Lütfen cevap verin

 7. Ebu Fes

  Ben de diyorum bu bazı asalak tipler nasıl fame oluyor meğer bu sayede oluyorlarmış. Peki influencer olarak bildiğimiz kişiler de kullanıyor mu bu hileleri?

 8. Petek Bal

  Merhaba, ben instagram üzerinden doğal bal satan küçük bir butik hesabına sahibim. Daha çok insana ürünlerimi ulaştırmak için takipçi hilesi yapmak istiyorum fakat bugüne dek organik yollardan elde ettiğim takipçilerimi de kaybetmek istemiyorum. Bu tür hileler hesabımın kapanmasına yol açabilir mi?

 9. Rhymetonic

  Merhaba Sayın Okur,
  İşletme hesaplarınızı takipçi kasma yöntemleriyle büyütmeniz profesyonel bir görünüm elde etmenizi sağlar fakat müşteri sayınızda gözle görülür bir artışa yol açacağını zannetmiyoruz. Hesabınızı riske atmanızı tavsiye etmeyiz.

Yorum Yap