Hangi League of Legends Şampiyonusun? (Test)

0
58
hangi league of legends şampiyonusun

Daha önce hiç herhangi bir LoL karakterine kendini benzettin mi? Eğer merak ediyorsan Hangi lol şampiyonusun testini çöz ve öğren. Cevapları verirken dürüst olmayı unutma ki senin gerçekten hangi şampiyon olduğuna doğru karar verelim. Belki de gerçekten olmak istediğin kişilik özelliklerine sahipsin ve hayalindeki League of Legends şampiyonusun! Bunu öğrenmenin tek yolu Hangi League of Legends karakterisin quizine doğru cevaplar vermek. Ayrıca testin ardından sonucunu arkadaşlarınla da paylaşabilirsin. Onlara meydan oku ve onlar da hangi şampiyon olduğunu öğrensin. Kolay gelsin!

Yasuo Çıktı!

hangi league of legends karakterisin yasuo

Sen Yasuosun! Her ortamda en göze çarpan kişilik sensin. Geri planda kalmaya asla tahammülün yok. Oyunu taşımaya odaklandın ve kimseye ihtiyaç duymuyorsun. Elbet yardımlarını kabul edersin ama sen bir gün tek başına dahi kalsan bir çıkış yolu bulabilirsin. Doğru adımları attığın zaman önünde kimse duramaz. Sen olmadan bir çok insan yapamaz. Sihirdar Vadisi’nde olduğu gibi gerçek hayatta da lider bir kişiliğin var. Ayrıca yeteneklisin. Yeteneğin sayesinde öne çıkman daha çok kolaylaşıyor. Seni herkes tanıyor. Bu yönünü kaybetme ve zirveye oynamaya devam et! Hangi LoL şampiyonusun testi senin biraz egoist bir yönün olduğunu da söylüyor.

Blitzcrank Çıktı!

hangi lol şampiyonusun sonuç blitzcrank

Sen Blitzcranksin. Takımını kollamayı onlara yardım etmeyi çok seviyorsun. Bir o kadar da gözün açık ve dikkatlisin. Hedefe doğru ne zaman atağa geçmen gerektiğinden eminsin. Herkes seninle olmak istiyor fakat kimse kıymetini bilmiyor. Hangi LoL Karakterisin testinin sonuçları gösterdi ki sen herkesin ihtiyacı olan türden bir dostsun aynı zamanda. Egonu yenmiş ve hedefe odaklanmışsın. Bozulmadan bu yolda devam et. Bu dünyanın senin gibilere ihtiyacı var Sihirdar!

#1 Ne alakası var deme cevapla, Kurtlar Vadisi hakkında az çok fikrin vardır. Peki hangisi sana daha çok benzeyen bir karakter?

#2 Takımınla Baron kesiyorsun, diğer takım size doğru geliyor ve arkadaşların muhtemelen ölecek. Eğer sen kaçarsan ölmeyeceksin fakat durursan Baronu alma ihtimalin var. Naparsın?

#3 Polis ya da Asker olacak olsan hangisini seçerdin?

#4 Futbolda favori pozisyonun ne?

#5 Takım arkadaşlarından biri az önce dörtte dört attı ve pentasını çalma şansın var?

#6 Hangi yemek çeşidini daha çok seversin?

#7 Son bir soru daha, Hangi LoL Şampiyonusun testini çözerken hangi koridorda oynayan bir şampiyon olmayı hayal ettin?

Sonuçları gör!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here