Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa League of Legends Galatasaray Sezonun Şampiyonu Oldu! TBF 2021 Şampiyonu Belli Oldu!
WP

Galatasaray ekibi, uzun zamandır beklenen yaz finalini oldukça baskın bir şekilde kazandı. Nasr Esports'u 3-0 yenen ve TBF 2021'i kazanan sarı ve kırmızı takımları tebrik ederiz.

Galatasaray Twitter Kutlaması İçin Tıklayınız...

Galatasaray, sezonun ilk maçında yaptıklarının aksine kendi isteğiyle koridorda mağlup oldu. Aslında ilk oyun seçimiyle ekrandan ayrıldıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak takım, ejderhalara eşi görülmemiş bir şekilde öncelik verdi ve çoğunlukla düşük sahada oynadı, yine de Nasr Esports'u yenmeyi başardılar. Galatasaray ilk maçta o kadar keskindi ki herkes serinin sonunda 3-0 öne geçeceğini düşündü.

İkinci maçta ise aşina olduğumuz ve izlediğimiz GS geri döndü ve vahşi bir odakta oynamaya başladı. Ancak bu oyunda Nasr biraz daha iyi başladı ve ilk kanını aldı. Oyun ilerledikçe Mojito kehaneti yakalayıp açtığında, yolda Gnar-Aoun'un eşleşmesiyle genişleyen yolda büyük bir fark oluştu. Oyunun ilk takım dövüşünün başlangıcında, Blake liderliği korudu ve Boruru büyük hamlelerini takımına hizmet etmek için kullandı. İlk düşen Blake olduğunda, Nasr'ın takımı savaşı kaybetti ve klasik GS zaferinin yolunu açtı.

Serinin son oyununda Japone, alt kulvarda Braum'dan başka bir rol seçti ancak viego tekrar Gs'nin eline geçti. Başlamadan birkaç dakika önce agresif bir oyun sergileyen Nasr, açılış denemesinde Mojito'ya yakalandı ve ilk kan oldu. Onları kurtarmaya gelen Kew, teleportunu boş yere kullandı ve önden başlayan iki Nasr'ın koridorda düşmesine neden oldu. Oyun ilerledikçe Gs giderek daha fazla avantaj elde etti ve Bolulu Azir ile şov yaptı.

Öte yandan global Lol Esports hesabı, Galatasaray'ı kazandıktan sonra Twitter'da Dünya Şampiyonası'na davet etti. Gerçekten merakla bekleyeceğimiz bu Dünya Şampiyonası'nda Galatasaray'ın neler yapacağını az çok biliyoruz. Azminden mğcadelesinden hiç vazgeçmeden sonuna kadar gitmeye çalışacaktırlar.

Temsilcilerimiz Galatasaray'ı mücadelesinden ve hırsından dolayı tekrar tekrar tebrik eder, Dünya Şampiyonalarında zorlu ekiplere karşı başarılar dileriz.

Sizce Dünya liginde Galatasaray neler yapabilecek? Başaracak mı? Hangi takımlar bizi zorlayacak? Gün geçtikçe çoğalıp hızla büyüyen bu espor çılgınlığı sizce hangi boyutlara uzanacak? Yaz mevsimini sizce Galatasaray mı haketti? Bir sonraki sezonda favoriniz ve güçlü gördüğünüz takım hangisi? Lütfen LoL ve espor hakkında tüm yorumlarınız için aşağıda toplanalım.

League of Legends Ban Kaldırma Yöntemleri

0
League of Legends Ban Kaldırma Yöntemleri

League Of Legends en iyi adc şampiyonları

0
League Of Legends en iyi adc şampiyonları

YORUMLAR

Yorum Yap