Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Galatasaray Pubg Mobile Dağıldı!

Galatasaray hakkında son dakika haberine ulaştık. Neler oldu haberimizde anlattık. Galatasaray eSports, PUBG Mobile ekibiyle yollarını ayırdı. Takımın 6 ay sonra dağılacağı 11 Mart'ta açıklandı!

"Teşekkürler | PUBG Mobile ekibiyle yollarımızı ayırdık. Bugüne kadar gösterdikleri tüm çabalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyor, kariyerlerinde başarılar diliyoruz."

Pek çok takımın mücadele ettiği PUBG Mobile'da dünyada ve ülkemizde popülaritesi her geçen gün artıyor. Aslında bildiğimiz hemen hemen her kulübün bir takımı var. Bu senenin Mart ayında tarihi spor kulüplerinden olan Galatasaray Esports, bu mecrada de boy göstereceklerini duyurdu.

"Galatasaray, mücadelenin ve rekabetin her alanında PUBG Mobile sahnesinde toplu ve uyumlu bir şekilde oynuyor! PUBG Mobile sahnesinde logomuzu taşıyacak çalışanlarımıza başarılar diliyoruz. Büyük ailemize hoş geldiniz!"

Shelby, Kodak, Speziale, Puka ve Xray'den oluşan bu ekip, altı aydır sarı ve kırmızı formalar için mücadele ediyor. PUBG Mobile Club Open ve PUBG Mobile Pro League gibi turnuvalarda boy gösteren bu ekip, takımda beklenen başarıyı sağlayamadı.

Takımdan ayrılan tüm oyunculara ve Galatasaray'a başarılar diliyoruz!

Galatasaray Pubg Mobile Dağıldı!

Pubg Mobile Pro League 2.Sezon İnanılmaz Ödül!

0
Pubg Mobile yeni turnuvayla karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda yeni bir heyecanla PUBG Mobile Professional League'in ikinci sezonu Ekim ayında 150.000 dolarlık

Riot, League of Legends Esports Manager İçin Bilgi Verdi!

0
2019 yılında Riot Games, rekabetçi League of Legends hayranlarının kendi üst düzey e-spor organizasyonlarını kurmalarına olanak sağlayacak LoL Esports Manager adlı yeni bir oyun geliştirdiğini duyurdu. Gün geçtikçe hayran kitlesi artan bu şirket ve oyun yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İki yıl sonra, oyuncular sonunda LPL'nin 10. yıl dönümü kutlamasında proje hakkında daha fazla şey öğrendiler.

0 YORUMLAR

Yorum Yap