Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Forza Horizon 5 4.5 Milyon Oyuncuya Ulaştı
WP

Forza Horizon 5 oyun dünyasında çok beklenen bir oyundu. Gerçekçi grafikleri lisanslı arabaları ve harika yarış bölümleri ile oynaması oldukça zevkli bir oyundur. Yayınlandıktan sonra veriler yavaş yavaş gelmeye başladı 1 haftalık süreç içerisinde yaklaşık 4.5 milyon oyun severe ulaşan Forza Horizon 5 xbox studios tarihinin en çok oynanan oyunu olmayı başardı. Xbox Başkanı Phil Spencer, Playground Games'de oyunculara teşekkür ederken ve geliştiricileri tebrik ederken, Twitter'da oyunun Xbox Game Studios tarafından oluşturulan tüm oyunlar arasında en büyük lansman gününü elde ettiğini duyurdu.

Ayrıca Xbox Başkanı Phil Spencer tüm platformlar arasında 4,5 milyon oyuncuyu geçtiğini ve en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısının Forza Horizon 4'ün zirvesinin üç katı olduğunu duyurdu. Hem arkadaşlarınızla online bir şekilde araba sürebilirsiniz hemde dilediğiniz gibi şehirin tadını çıkartabilirsiniz oyunu güzel yapan şeylerden biride tüm araçların lisanslı olması örneğin Mercedes görünümlü araba için "Meirles" gibi şeyler yazmıyor tam ismi yazıyor ve logolar dahil araçlar birebir modellenmiştir.

Forza Horizon 5 4.5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Forza Horizon 5 Xbox GamePass ile Ücretsiz Mi?

Sevgili okurlarımız eğer sizinde Xbox game pass üyeliğiniz varsa Forza Horizon 5 oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz Pc için de geçerli olan xbox game pass içerisinde 100lerce oyun barındıran bir platform bir oyuna 300-400 tl vermek yerine xbox gamepass alarak aylık 34.99tl karşılığından 100lerce oyun oynayabilirsiniz. Forza Horizon 5'de bu oyunlar içerisine dahildir. Xbox Gamepass son zamanlarda EA-Games ile anlaşarak kütüphanesine Fifa 2021 dahil bir çok oyunuda eklemiş bulunmaktadır.

Valortant Berlin 5. Gün Tamamlandı!

0
Heyecan dur durak bilmeden devam ediyor! Berlin VALORANT Masters'ın beşinci günü sona erdi. Bugün iki takım oyuna veda etti ve G2 playofflara grup ikincisi olarak girdi.

Valorant'a Yeni Harita 8 Eylül'de Geliyor

0
Valorant, Episode 3 Act 2 ile yakın zamanda gelecek olacak olan yeni haritanın tanıtımını yaptı ve gelecek tarihi de duyurdu. Bu zamana kadar yapmış olduğun tasarım ve yenilikler ile Valorant oyuncularını oldukça tatmin etmişti.

YORUMLAR

Yorum Yap