Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Teknoloji ve İnternet Football Manager Çıkış Tarihi Açıklandı!
WP

Futbol meraklıları ekran başına! işte o çok beklenen oyun geldi çattı! Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan futbol menajerlik simülasyon oyunu "Football Manager 2022", 9 Kasım Salı günü PC ve Mac için çıkacağını duyurdu. Ayrıca oyuncular FM serisinde her yıl olduğu gibi bu yıl da erken erişim sürümüne erişebilecekler. FM 22, Game Pass'te ilk günden itibaren oynanabilir!

"Football Manager 2022" Erken Erişim Teklifi

Dijital mağazaya katılan oyunun çıkışından önce FM22 (Steam/Epic/Windows) ön siparişi veren oyuncular %10 indirim ve oyunun genellikle oyundan iki hafta önce mevcut olan erken erişim sürümünü alacaklar.

Taşınabilir cihaz oyunları yeni sezonda geri dönüyor!

FM22 Mobile (iOS/Android) de 9 Kasım'da sahaya girecek. Ekim ayının ilk anlarından bu yana FM22 Mobile, App Store'da ön siparişi ve Google Play'de ön kayıt için mevcut olacak.

iOS'ta FM22 Mobile'ı ön sipariş vererek oyunu alacak ve oyun çıkar çıkmaz oynamaya başlayacaksınız. Android kullanıcıları için FM22 Mobile ön kaydı, oyun indirilmeye hazır olduğunda bilgilendirileceğiniz anlamına gelir.

Nintendo Switch'te FM22 Touch'ın tam sürüm ayrıntıları yakında oyunculara sunulacak.

FM22 ilk günden itibaren Game Pass ile çıkacak!

"Football Manager"ın geçen yıl Xbox'a başarılı bir şekilde geri dönmesinin ardından, FM22 ve FM22 Xbox sürümlerinin, 9 Kasım'da piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren oyunları oynamak için Xbox Game Pass'i kullanacağı resmen duyuruldu. Xbox Game Pass, küçük bir aylık ücret karşılığında 100'den fazla yüksek kaliteli oyun oynamanıza izin veren bir abonelik hizmetidir. Daha fazla bilgiyi Xbox web sitesinde bulabilirsiniz.

LoL Ping Ölçer

0
LoL Ping Ölçer

LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

0
LoL Kasma Sorunu Çözümü (Lag Problemi)

YORUMLAR

Yorum Yap