Çarşamba, Ekim 27, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Fifa Yeni Oyun Modlarını Tanıttı!
WP

Futbol severler için çok güzel bir haberle daha karşınızdayız. EA Sports FIFA Online 4 Türkiye sunucusu, EA Sports imzalı 101XP yeni oyun modunu etkinleştirdi. Volta Live adlı oyun modu, futbol dünyasının yıldızlarıyla tek başına rekabet etme fırsatı sunuyor. Arkadaşlarınızla ve diğer rakiplerinizle beraber oynayabileceğiniz Volta Live modu, realistik bir futbol deneyimi sunuyor.

Volta Live modu, 4v4 formatında gerçek oyuncularla çevrimiçi olarak oynanabilir ve 11v11 modunda gerçek oyuncularla takım kurma veya rekabet etme fırsatı sunar. Volta Live modunda seçilen takımdan bir futbolcu seçerek oynayabilirsiniz. Resmi maçlarda, gerçek oyuncularla hazırlık maçlarında, arkadaşlarla özel maçlarda, yapay zekaya karşı antrenmanlarda oynanabilir.

Murat Kosova ve Nebil Evren tarafından seslendirilen FIFA Online 4 Volta Canlı Modu

29 Eylül'den itibaren oynanabilecek olan dereceli modda oyuncular, benzer beceri seviyelerine sahip diğer oyunculara karşı oynayabilecekler. Kullanıcılar yeni oyun modu olan Volta Live'da en başa çıkarak Türkiye sıralamasında liderliğe çıkabilecekler.

Murat Kosova ve Nebil Evren, EA Sports FIFA Online 4 (tamamen Türkçe ve ücretsiz) olarak adlandırılıyor ve yeni oyun modunda oyuncunun anlatımına eşlik ediyor.

Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

0
Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0
LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0 YORUMLAR

Yorum Yap