Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa LoL Build Ezreal Build & Rün Dizilimi (ADC / ALT)
WP

Ezreal, en popüler League of Legends şampiyonlarından biridir. Genellikle ADC (alt) konumunda oynanılması tercih edilen Ezreal şampiyonu için etkili item dizilimini sizlerle paylaşıyoruz. Profesyonel LoL oyuncularının tavsiyeleri ve tüm oyuncuların genel görüşleri baz alınarak Ezreal rün dizilimi ve build içeriğini sizlere hazırladık. Bu sayfa sürekli güncellenmektedir. Yamalar ve sezon yenilenmelerine göre Ezreal Build ve Ezreal Rün Dizilimi değişebilmektedir. Siz sihirdarların mağduriyet yaşamaması adına bunların takibini yapıp en uygun buildi sizlerle paylaşıyoruz.

Ezreal Build (Yeni)

ezreal-build-sezon-adc-guncel-yeni

Son sezon ve yama güncellemelerine göre oyuncuların çoğu Ezreal ALT (ADC) eşya dizilimi olarak bunu kullanmaktadır. Fakat karşınızdaki şampiyonlara ve oyun gidişatına göre bazı item dizilimlerinde değişime gitmeniz de gerekebilir. Bu sizlerin oyun tecrübesine kalmıştır. Bu değişiklikler genelde karşınızdaki oyuncunun oynamakta olduğu şampiyonun AP (yetenek gücü) ya da AD (saldırı gücü) özelliklerinden hangisine ağırlık verdiğine göre belirlenir. Tank, suikastçi, nişancı, casus gibi LoL hero özellikleri de build ve rün diziliminizi etkiler. Mesela ADC pozisyonunda oynadığınız Ezreal karakteri Nişancı ve AD bir şampiyondur.

Ezreal Rün Dizilimi (Yeni)

ezreal-build-sezon-adc-guncel-yeni

Çok profesyonel oyuncular build dizilimlerini karşıya göre değiştirdikleri gibi rünlerini de değiştirmeyi tercih edebiliyorlar. Fakat Türkiye sunucusunda çoğunluğun her karakter için standart bir rün dizilimi kullandığını gözlemledik. Bu çoğunlukla işinize yarasa da profesyoneller karşısında zorlanmanıza sebep olabilir. Ezreal rün dizilimi yukarıdaki gibidir fakat sizler her rünün özelliğini öğrenerek oyunculuğunuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Diğer şampiyonların LoL build & rün dizilimi ayrıntılarını görmek için Build sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca merakınızı cezbediyorsa Ezreal şampiyonunun hikayesini buraya tıklayarak LoL resmi sitesi üzerinden okuyabilirsiniz.

Miss Fortune Build & Rün Dizilimi (ADC / ALT)

0
Miss Fortune Build & Rün Dizilimi (ADC / ALT)

Teemo Build & Rün Dizilimi (Solo / Top / Üst)

0
Teemo Build & Rün Dizilimi (Solo / Top / Üst)

YORUMLAR

Yorum Yap