Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Excalibur Fifa Turnuvası Sona Erdi
WP

Excalibur FIFA 21 Şampiyonası elemeleri sona erdi. Casper ve Intel'in FIFA tutkunları için ortaklaşa düzenlediği, 500'e yakın kişinin kıyasıya mücadele ettiği etkinlik son buldu FIFA 21 elemelerine veda etti. Tüm gözler Excalibur FIFA 21'de 3 Ekim'de yapılacak ve finaller aynı zaman da Twitch'te canlı yayınlanacak! Finallere Twitch ve e-spor ünlüleri katılacak.Şampiyon Excalibur G900'ü kazanacak ve kazanan oyuncu tüm aksesuarları da alacak.Üzülmeyin :) İzleyicileri de çeşitli sürprizler bekliyor.

Casper ve Intel tarafından ortaklaşa düzenlenen Excalibur FIFA 21 Şampiyonası elemelerinde kıyasıya mücadelelere tanık olduk. Yarışmada kazananlar, 3 Ekim'de yapılacak finale kendilerini getirirken, heyecan bir an olsun azalmadı.

Devam eden 500'e yakın kişinin kıyasıya mücadele ettiği FIFA 21elemelerinde Berk'JW-Raxy1337' Can, Karahan "karahan8" Özçelik, İzzet'JATCADY' Artut, Caner'Canerckrk'Çırık finale kaldı. Finalistler Twitch'te canlı yayınlanacak ve elemelerde çalışmalarını, koordinasyonlarını ve yeteneklerini sergileyerek muhteşem bir görsel şölen yaşatacaklar.

Takımlar 90 dakikalık çeyrek final ve yarı final için tek maçta mücadele edecek olsa da finallerde çeşitli hediyeler almayı bekleyen sporcuların büyük ödülü Excalibur G900 oyuncu dizüstü bilgisayarı olacak. Finalde FIFA hayranlarının yakından tanıdığı ünlü spikerler Mete “Eastergamers” Özbey, Ege Arseven ve Tuna Yurdakul'u sunucu ve analiz koltuklarında görebiliyoruz ve Twitch'ten canlı yayınlanacaklar. Ayrıca finalistler Ege Arseven ve Mete "Eastergamers" Özbey'in yanı sıra Fenerbahçe Espor'dan Mert Güven ve Galatasaray Espor'dan Berk Taşçı ile de oynama fırsatı bulacak.

LoL Skin İndir 2020 (Güncel)

0
LoL Skin İndir 2020 (Güncel)

Faker Kimdir? (Dünyanın En İyi LoL Oyuncusu)

0
Faker Kimdir? (Dünyanın En İyi LoL Oyuncusu)

YORUMLAR

Yorum Yap