Pazar, Ocak 23, 2022
Ana Sayfa Oyun Dünyası Escape From Tarkov Fps Arttırma [2022]
WP

Escape From Tarkov oynarken FPS'yi artırmanız ve Performansı Geliştirmeniz için kılavuz burada. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için makalenin tamamını okuyun. 2017 yılında piyasaya sürülen Escape From Tarkov, Battlestate Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir First Person Shooter oyunudur. Son zamanlarda geliştiriciler, Fabrika genişletmesini, yeni Scav boos Tagilla'yı, yeni silahları, yeni modları ve çok daha fazlasını tanıtan yeni bir yama güncellemesi (12.11) yayınladı . Bir oyuncu Microsoft Windows'ta EFT oynarken, oyun FPS'si ve oyunun performansı ile ilgili çeşitli sorunlarla karşılaşacağı kesindir. Siz de o oyunculardan biriyseniz bu yazımızda bu sorununuzu çözeceğiz. İşte EFT'de FPS'yi artırma hakkında bilmeniz gereken her şey.

EFT'de FPS'yi Arttırın

EFT'de Artan FPS'den bahsettiğimizde, geçmişte bundan bahsetmiştik. Ancak Windows 10'da ve EFT'de (12.11 güncellemesinden sonra) birçok şey değişti. Bu nedenle, bu sorunu çözmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarını sizinle paylaşacağız.

PC'de İpuçları/ Ayarlar

 1. PC'nizde Oyun Modunu etkinleştirme ve Xbox Game Bar'ı devre dışı bırakma
 2. Arama çubuğundan Güç Planını Düzenle'ye gidin, güç planını seçin ve dengeli veya yüksek performansı seçin.
 3. Oyunu başlatıcı ile başlattığınızda, RAM'inizdeki alanı yiyen arka planda kalır, ancak bunu değiştirebilirsiniz. Başlatıcıda profilinizin altındaki açılır menüye gidin. Ardından, ayarları seçin, burada “Oyunu başlattığımda” seçeneğinde “başlatıcıdan tamamen çık” seçeneğini seçin.

EFT'de İpuçları/ Ayarlar

 1. Otomatik RAM Temizleyiciyi Açın (Yol: Ayarlar > Oyun > Otomatik RAM Temizleyici)
 2. EFT için zayıf bir işlemciniz varsa “yalnızca Fiziksel Çekirdekleri kullan” seçeneğini açın (Yol: Ayarlar > Oyun > Yalnızca Fiziksel Çekirdekleri Kullan)
 3. Grafik ayarları kullanıcıdan kullanıcıya bağlıdır. Düşük kaliteli bir PC'niz varsa, Grafik Ayarlarınızı düşük ve tam tersi olarak tanımlamanız gerekir. Bu yüzden Low-end PC kullanıcıları için yapılması gereken bazı ayarlardan bahsedeceğiz.
  1. Doku Kalitesi: Yüksek
  2. Gölge Kalitesi: Düşük
  3. Kenar Yumuşatma: FXAA
  4. Yeniden Örnekleme: 1X
  5. HBAO: Kapalı
  6. SSR: Kapalı
  7. Anizotropik Filtreleme: Kapalı
  8. FPS: Mümkün olan En Yüksek

Ayarlarınızın geri kalanını Kullanımınıza göre ayarlayın. Bu nedenle, bu makaleyi faydalı bulduysanız, arkadaşlarınızla paylaşın ve EFT'de FPS'yi artırmalarına yardımcı olun. Oyun keyfini çıkarın!!

LoL Bedava Kostüm Alma 2020 (Ücretsiz Skin)

0
LoL Bedava Kostüm Alma 2020 (Ücretsiz Skin)

LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0
LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

YORUMLAR

Yorum Yap