Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası En İyi PC Oyunları Listesi

2000’li yılların başında oyun sektörü bir hayli yükseliş eğilimi göstermeye başladı. Geçmişten günümüze teknolojinin gelişimi ile doğru orantılı olarak bilgisayar oyunları da geliştirilmeye devam etti. Grafik, tasarım, hız ve detaylar artık hayal gücümüzün sınırlarını zorlar nitelikte bir hal aldı diyebiliriz. Şuan dünya üzerinde yüzlerce şirket tarafından hemen hemen her ay farklı bir oyunun yayınlandığını görmek mümkün. Sektörel bazda oyun yelpazesinin bu kadar geniş olması nedeni ile de kaliteli oyun seçerken kararsızlık yaşamak kaçınılmaz olabiliyor. Tüm oyun severlere bu karar aşamasında yardımcı olmak adına en iyi pc oyunları top5 listemiz ile karşınızdayız.

En İyi PC Oyunları Top5

  1. Red Dead Redemption 2

En İyi PC Oyunları

GTA serisisin yaratıcı Rockstar Studios tarafından geliştirilen Red Dead Redemption, Western temalı aksiyon video oyunudur. 2010 yılında çıkan Red Dead Redemption’ın bir kaç yıl öncesin de geçmektedir.  Red Dead serisinin üçünçü üçüncü oyunu alarak piyasada ki yerini almıştır.

Oyunun yayınlanma tarihi: 26 Ekim 2018

2. A Plague Tale: Innocence

En İyi PC Oyunları

Asobo Studio tarafından geliştirilen Innocence, Focus Home Interactive tarafından piyasaya sürülmüştür. Aksiyon kategorisi altında yer alan oyun korku temalıdır. Mayıs 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya üretilmiştir ve yüksek grafikleri ile olumlu tepkiler almıştır.

Oyunun yayınlanma tarihi: 14 Mayıs 2019

3.Call of Duty: Modern Warfare

En İyi PC Oyunları

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve yıllarca unutulmayan serinin yenisi Call of Duty: Modern Warfare,  Activision tarafından piyasaya sürülmüştür. Call of Duty: Modern Warfare, birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Oyunun yayınlanma tarihi: 23 Ağustos 2019

4.Gears 5

En İyi PC Oyunları

Kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören ve camia da büyük yankı uyandıran oyunun mimarı The Coalition şirketidir. Microsoft Windows ve Xbox One için üretilmiştir. Xbox Game Studios tarafından yayımlanan üçüncü şahıs nişancı video oyunudur.

Oyunun yayınlanma tarihi: 19 Temmuz 2019

5.Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

En İyi PC Oyunları

Ubisoft Paris tarafından geliştirilen tarafından başlatılan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint serüveni  Ubisoft tarafından yayımlanan bir online taktiksel nişancı video oyunudur. Tom Clancy’s dünya çapında Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One  ve Stadia platformlarında yayınlanmak üzere piyasaya sürüldü.

Oyunun yayınlanma tarihi: 26 Temmuz 2019

 

Bu harika oyunları yüksek grafik kalitesi ile oynamak ister misiniz? En iyi ekran kartı nasıl seçilir? yazımız tam size göre!

XBox Game Pass'e Ücretsiz Oyunlar Geliyor!

0
Harika haberlerle geldim. Sizlere bedava yoldan harika oyunlar oynatmaya devam edeceğiz. Eylül ayının 3. ve 4. haftasında Game Pass kütüphanesine katıalcak oyunların listesi açıklandı

Epic Game vs Apple! Dava Sonuçlandı!

0
Merakla beklenen haber açıklandı! Tarihi kararı sizlere bildiriyoruz. Son kararı, uygulama içi satın alımların sunduğu ödeme seçenekleriyle ilgili olarak mahkemede bulunan Epic Games ve Apple verdi.

0 YORUMLAR

Yorum Yap