Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa League of Legends En iyi mid sampiyonları

League of Legends’da orta koridor en önemli koridorlardan biridir. Hem üst koridora hem de alt koridora eşit uzaklıkta bulunan bu koridorun vazgeçilmez olan en iyi karakterlerini sizler için listeledik. Orta koridor şampiyonlarının büyük bir bölümünü büyücüler oluştururken aynı zamanda düellocu ve suikastçı şampiyonlarda oynanmaktadır. Bu şampiyonları diğer orta koridor şampiyonlarından ayrına temel farklar vardır.

LOL 2021 Şampiyonları ?

En iyi orta koridor büyücüleri arasında bulunan Twisted Fate rakipleri çok kolay sersemletme ve ulti yeteneği sayesinde karşı takımda bulunan bütün şampiyonların yerini gösteren ve yerlerini göstermekle beraber çok büyük bir ışınlanma menziline sahip büyücü bir şampiyondur. Bir diğer büyücü şampiyonu olan Viktor ise yüksek miktarda alan kontrolü ve alan hasarına sahip bir şampiyondur.

LOL Meta Champions 2021;

Suikastçı orta koridor şampiyonları kendi içlerinde saldırı gücü ve yetenek gücü olarak ikiye ayrılıyor. Saldırı gücü suikastçılarından olan Zed ve Talon karşı takımın taşıyıcı karakterini öldürmekte oldukça başarılı iki şampiyondur. Yetenek gücü suikastçılarından olan Fizz oldukça mobil olmakla beraber oldukça yüksek ve ani hasara sahiptir. Bir diğer karakter ise Katarina’dır. Suikastçı olmakla beraber alan hasarı da verir.

10.25 Meta ; 2021

Düellocu orta koridor denince akla ilk gelen iki şampiyon aslında abi ve kardeştir. Yasuo ve Yone adı verilen bu kardeşlerin yetenekleri birbirlerine çok benzer ikisi de saldırı gücü şampiyonudur ve ikisi de oldukça mobildir. Bu iki kardeş hem yüksek hasara sahip olup hem de yüksek hayatta kalma becerisine sahiptir.

Riot, League of Legends Esports Manager İçin Bilgi Verdi!

0
2019 yılında Riot Games, rekabetçi League of Legends hayranlarının kendi üst düzey e-spor organizasyonlarını kurmalarına olanak sağlayacak LoL Esports Manager adlı yeni bir oyun geliştirdiğini duyurdu. Gün geçtikçe hayran kitlesi artan bu şirket ve oyun yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İki yıl sonra, oyuncular sonunda LPL'nin 10. yıl dönümü kutlamasında proje hakkında daha fazla şey öğrendiler.

Şok Karar! VCS Bölgesi Bu Sene de Dünya Şampiyonası'nda Yok!

0
Vietnam'daki League of Legends VCS, bu yıl Dünya Şampiyonalarına katılmak için temsilci gönderemeyecek. Vietnamlı taraftarların temsilcilerini bu yıl uluslararası yarışmalarda tekrar görme şansı olmayacak! TheThao'ya göre VCS, 2021'de yapılacak olan Dünya Şampiyonasına kesinlikle katılamayacak.

0 YORUMLAR

Yorum Yap