Pazar, Ocak 23, 2022
Ana Sayfa Oyun Dünyası Discord Renkli Nasıl Uazılır?
WP

Oyuncu topluluğu son bir kaç yılda oldukça büyüdü pandeminin de bu büyümeye etkisi çok oldu. Bu yeni nesil oyuncular yeterli kaynağa ve platforma sahip. Oyun becerilerini sergileyebilir, sorunlarını iletebilir ve ekip oluşturma bakış açısına yer verebilirler. Topluluk platformları, oyunculara en iyi deneyimi sunarakt güvenilirliklerini kanılamıştır. Twitch, steam ve Youtube gibi topluluk platformları bu konuda önemini kanıtlamıştır. Oyuncular artık oyun oynarken takım arkadaşları ile iletişime de geçmek istiyor.

Discord bu konuda oyuncuların imdadına yetişdi oyuncular için harika arayüzü ve kullanabilirliği ile herkese hitap etmeye başladı.

Bu nedenle, discord'da renkli yazmak için bunlar birkaç basit adımdır.

  1. Discord uygulamanızı açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Hepimizin bildiği gibi, discord belirli görevleri gerçekleştirmek için komutlar ve sözdizimleri kullanır, bu yüzden aynısını kullanacağız.
  3. Kullanacağımız ilk sözdizimi dili YAML'dir. Bunu kullanmak için mesaj kutusuna gidin, metninizi üç ters tik işareti içine alın ve ardından YAML yazın. Ardından bir sonraki satıra geçmek için shift+enter tuşlarına basın. Şimdi mesajınızı yazın.

Örneğin: "'YAML metniniz'"

Bu, metninizin rengini deniz mavisi olarak değiştirecektir.

  1. Bir önceki noktada, gri yapmak için metninizden önce yorum veya # kullanabilirsiniz.
  2. 2. tür sözdizimi dili düzeltilmiştir. Bu sözdizimi tıpkı bir öncekine benzer. Üç ters \\\ sonra FIX eklemeliyiz.

Örneğin:"'DÜZELTME metniniz'"

Bu, metninizi turuncu renge değiştirecektir.

  1. Üçüncü tür sözdizimi dili DIFF'dir. 5. noktaya benzer. FIX'i DIFF ile değiştirin, işi yapacak. Bu size gri bir metin rengi verecektir. Metninizin önüne bir eksi işareti eklerseniz, size kırmızı bir renk verir.

Discord, keşfedilecek çeşitli özelliklerle doludur. Bu nedenle, anlaşmazlık deneyimimizi çok daha iyi hale getirmek için bu yararlı ipuçlarını öğrenmeliyiz. Videolu anlatım için Tech How YouTube kanalına göz atmalısınız .

LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

0
LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

OSM Taktikleri İle Yenilmez Olun!

0
OSM Taktikleri İle Yenilmez Olun!

YORUMLAR

Yorum Yap