Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası CoD Mobile'de O Mod Artık Kalkıyor!
WP

En çok oynanan mobil oyunlarından biri olan CoD hakkında önemli bir gelişmeyi bildireceğim. Aylarca süren topluluk taleplerinden sonra Activision, altıncı sezonda yeni bir zombi modu "Call of Duty: Mobile" yayınladı. Undead Siege modu, oyuncunun bir mobil üssü zombi ordularına karşı savunması gereken battle royale haritasının izolasyonunda gerçekleşir.

Undead Siege'i seven çok oyuncu var ve Activision bu modu oyunun yedinci sezonuna kadar genişletti. Modun sekizinci sezonda oyundan ayrılacağı ancak dokuzuncu sezonda geri döneceği açıklandı. Oyunun sekizinci sezonu Eylül ayının sonunda başlayacak.

CoD Mobile

CoD: Mobile sezonu yaklaşık bir ay sürdüğünden, oyuncuların zombi modunun tekrar keyfini çıkarmak için en az Ekim ayının sonlarına kadar beklemesi gerekecek. Activision, modelin 9. sezonda bazı güncellemelerle birlikte "daha fazlası" şeklinde geri döneceğini söyledi.

Siege of the Dead modunun özünde, oyuncuların beş gün beş gece hayatta kalmaları gerekiyor. Gün boyunca, zombiler dağılıp kaçarken, oyuncular malzeme ve kaynak bulmak için haritayı keşfedebilir.

LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0
LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

Clash Of Clans Hile Modu Sınırsız Elmas (Yeşil Taş Hilesi)

0
Clash Of Clans Hile Modu Sınırsız Elmas (Yeşil Taş Hilesi)

YORUMLAR

Yorum Yap