Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası CoD Mobile'de O Mod Artık Kalkıyor!

En çok oynanan mobil oyunlarından biri olan CoD hakkında önemli bir gelişmeyi bildireceğim. Aylarca süren topluluk taleplerinden sonra Activision, altıncı sezonda yeni bir zombi modu "Call of Duty: Mobile" yayınladı. Undead Siege modu, oyuncunun bir mobil üssü zombi ordularına karşı savunması gereken battle royale haritasının izolasyonunda gerçekleşir.

Undead Siege'i seven çok oyuncu var ve Activision bu modu oyunun yedinci sezonuna kadar genişletti. Modun sekizinci sezonda oyundan ayrılacağı ancak dokuzuncu sezonda geri döneceği açıklandı. Oyunun sekizinci sezonu Eylül ayının sonunda başlayacak.

CoD Mobile'de O Mod Artık Kalkıyor!

CoD: Mobile sezonu yaklaşık bir ay sürdüğünden, oyuncuların zombi modunun tekrar keyfini çıkarmak için en az Ekim ayının sonlarına kadar beklemesi gerekecek. Activision, modelin 9. sezonda bazı güncellemelerle birlikte "daha fazlası" şeklinde geri döneceğini söyledi.

Siege of the Dead modunun özünde, oyuncuların beş gün beş gece hayatta kalmaları gerekiyor. Gün boyunca, zombiler dağılıp kaçarken, oyuncular malzeme ve kaynak bulmak için haritayı keşfedebilir.

VCT Berlin 5. Gün Karşılaşmaları!

0
Çekişmeli maçlar geldi çattı! VCT Berlin Grup Aşamaları 5. Gün maçı G2 ve F4Q arasında başladı.

Valorant Masters Berlin Grup Aşamaları 4. Gün!

0
Bomba gelişme için haberimizi okuyun. VALORANT Masters Berlin Grup Aşamaları 4. gününde devam ediyor. Günün en önemli olayı Acend ve Vision Strikers arasındaki rekabet!

0 YORUMLAR

Yorum Yap