Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Clash Of Clans Hile Modu Sınırsız Elmas (Yeşil Taş Hilesi)

Mobil oyun sektörünün ilk gelişmeye başladığı zamanlar da tanıştığımız Clash of Clans, günümüz de hala popülerliğini korumaktadır. Bu muhteşem strateji oyunu evde, işte ve taşıtlar da telefon ve tabletlerimizi kullanırken hemen hemen hepimizin denk geldiği ve oynadığı bir oyun olmuştur. Oyunda çok değerli olan elmas için Clash of Clans hile arayışı da oyuncular tarafından sıklıkla yapılmaktadır.

Clash of Clans Nedir?

Clash of Clans’ı kısaca tanımlayacak olursak; milyonlarca kişinin tercih ettiği ücretsiz köy-strateji oyunu diyebiliriz. Ortaya çıktığı günden bu zamana kadar uygulama mağazalarında her zaman ses getirmeyi başarmıştır. Telefona ya da tablete tam uyumlu tasarım yapısı, yüksek grafikleri, ses efektleri, hızı ve kolaylığı oyunun ilgi görmesinin en büyük sebeplerindendir. Bol aksiyon sevenler için Clash of Clans doğru seçim olacaktır. Bunun yanında geliştiriciler tarafından sürekli olarak gelen güncellemeler ile açıklar kapatılıyor ve yeni fonksiyonlar getiriliyor. Clash of Clans her ne kadar klan odaklı olsa da oyunda tek başınıza da rahatlıkla yükselebilirsiniz. Mantık olarak standart strateji oyunları ile aynı diyebiliriz. İlk başta köyünüzü kuruyorsunuz ve bina gelişimlerinizi arttırıyorsunuz. İlerleyen zamanlar da çevrenizdeki diğer köyleri yok etmek üzere harekete geçiyorsunuz. Ayrıca seviyenizi yükseltirken size yardımcı olacak birçok bildirim mevcut. Oynanış açısından her ne kadar kolay olsa da çok daha hızlı ilerlemek isteyen kullanıcılar mutlaka elmasa ihtiyaç duyacaktır.

Clash Of Clans Hile Nasıl Yapılır?

Oyun içindeki aktiviteler ile de elmas kazanabilirsiniz. Fakat hızlı yükseliş için bu miktar yeterli olmayacaktır. Bu gibi durumlar için geliştirilen Clash Of Clans hile modu ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Size sunduğumuz Apk ile Clash of Clans modunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu apk ile ücretsiz elmas sahibi olarak hızlı bir şekilde köyünüzü ve kahramanlarınızı geliştirebiliyorsunuz. Hile modu ile hem zamandan tasarruf edecek hem de ekonomik açıdan zorlanmadan oyunun keyfini çıkartmış olacaksınız. Fakat bu apk’i kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Hile modu sadece kendi sınırları çerçevesinde geçerlidir. Yani sahip olduğunuz elmasları ve geliştirmeleri orijinal clash of clans uygulamasın da kullanamıyorsunuz.  Aşağıda bulunan bağlantıdan hile modunu indirebilirsiniz.

Clash Of Clans Hile Modu İndirmek İçin Tıkla!

Brawl Star oyununa da ilginiz varsa Brawl Stars Hile makalemizi de okumanızı tavsiye ediyoruz.

Futbolist ve RARE Esports Güçlerini Birleştirdi!

0
Harika bir haber aldık. Hemen sizinle paylaşmak istedim. Türk e-spor dünyasında bir süredir gündemimize yeni bir takım birleşmesini ekledik.

Football Manager Çıkış Tarihi Açıklandı!

0
Futbol meraklıları ekran başına! işte o çok beklenen oyun geldi çattı! Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan futbol menajerlik simülasyon oyunu "Football Manager 2022

4 YORUMLAR

 1. Dayıoğlu Nedim

  yeşil taş hilesini gördükten sonra anladım ki clash of clans hesabı satın alanlar boşuna alıyorlar yeterince yeşil taşın olursa zaten çok hızlı kasarsın gem kullanarak oyunda hızlı yol almak çok mümkün

 2. namık diken

  Yeşil taş ya da gem her neyse işte ondan biriktirmek için taşları kazmak mantıklı mı yoksa hiç uğraşmadan direkt hile mi yapsam bilemiyorum?

 3. Rhymetonic

  Merhaba Batuhan Bey,
  Clash of Clans oyununda hesap satış piyasasının eskisi kadar canlı olmadığı gibi duyumlarımız var. Ticari amaçla zaman harcanması mantıklı değil.

 4. Batuhan Zegerek

  Her oyunun modası geçer clashın geçmez eskiden 100 level üstü 12.seviye köy binası olan hesaplar baya para ederdi halen öyle mi? Eğer öyleyse yeniden kasmaya başlayalım cebimiz para görsün 😀

Yorum Yap