Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Cesur Sünnetçioğlu ESPOR Röportajı!
WP

Merak edilen tüm sorular cevap buldu. Haberimizin detaylarına bakalım. 13 Eylül Pazartesi günü yapılan beklenmedik duyurunun ardından Futbolist ve RARE eSports takımlarının bir araya gelip el ele verdiğini sizlerle paylaşmıştık. 14 Eylül Salı tarihinde Futbolist takımının kurucu üyelerinden Cesur Sünnetçioğlu, Playerbros'un sorularını yanıtladı.

Kısa röportajımızda Sünnetçioğlu'nun RARE Esports ile çalışma kararının nasıl alındığını, taraftarların tepkisini, gelecek hedeflerini ve PUBG arenasına girişlerini sorduk.

Futbolist takımı olarak bu işbirliğine nasıl karar verdiniz?

Açıkçası bu hızlı bir karar oldu ve Rare Esports'un kurucusu Furkan ile benzer hedeflerimizin olması kararımızı hızlandırdı. E-spor hakkındaki görüşleri, e-spora verdiği değer ve geleceğe yönelik hedefleri bizim için çok uygun. Çok yüksek bir enerjiye sahip ve oldukça hırslı. Kulübümüzle mükemmel bir eşleşme olduğunu söyleyebilirim. Böyle bir sinerji yakaladığınızda çok güzel şeyler ortaya çıkacaktır.

Daha büyük bir organizasyon olarak, gelecekteki hedefleriniz değişti mi?

Gelecek hedeflerimiz çok netti, bu yolda sağlam bir adım atıyoruz ve artık koşmaya başlıyoruz. Hedefi değiştirmedik, sadece hedefe ulaşma süresini kısalttık. Önümüzdeki günlerde çok keyifli çalışmaları duyuracağız ve tüm ekip çok heyecanlı. Eşsiz projelerle e-spor ve oyun tutkunlarını çekeceğiz. Bu soruları cevaplarken çekim bile yapıyoruz.

"Adımızı Avrupa'nın ve dünyanın zirvesine çıkaracağız"

Hedefleriniz arasında Avrupa'nın en iyi 5 e-spor takımından biri ve dünyanın en iyi 10 e-spor takımından biri olmak yer alıyor. RARE Esports'un birleşmesi bu hedefe giden yolunuzu hızlandıracak mı?

Bu bizim ana hedefimiz, evet. Bu hedeflere ulaşmak için çok çalışıyoruz. Yönetim kadromuz artık daha güçlü. 30 yaşındaki arkadaşlarım Sinan ve Fulcan gibi iyi insanlarla, Avrupa'da ve dünyada adımızı duyurmak için doğru olanı yapacağız. Şu ana kadar 21 farklı ilde yarışmalara katıldık, 6 branşta şampiyonluklar kazandık, salgın sonrası bu sayıların artmasının önünde bir engel yok. Ürettiğimiz içerikleri ve işbirliğimizi örnek almaya devam edeceğiz.

Bir futbolist oyuncusu olarak PUBG Mobile arenasında aktif olarak savaşıyorsunuz. RARE Esports birleşmesi ile artık PUBG: Battlegrounds'da bir ekibiniz var. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha önce bir PUBG takımımız ve hatta bazı küçük takımlarımız vardı. Hepsi çok iyi oyuncular. Yeniden bu sahnede olma fikri bizi çok heyecanlandırıyor.

BBL, Digital Athletics, Supermassive Blaze gibi Türkiye'den güçlü takımlar da oyuna eğlence katacak. Digital Athletics'in dünya çapındaki başarısı bizi gururlandırıyor ve bize ilham veriyor. BBL e-spor derbimizi PUBG haritasına taşıyın ve herkesin keyfini çıkarmasına izin verin. Dünyaca ünlü takımlara meydan okumaya ve bu alanda PUBG Mobile'daki başarımızı tekrarlamaya hazırız.

Peki, bu işbirliğinin duyurulmasının ardından hayranların tepkisinden memnun musunuz?

Tepki, yorum ve haberlerden çok memnunuz. Önümüzdeki günlerde bir duyuru yapmadan önce Furkan, hayranlarımızın enerjisiyle oldukça heyecanlı. Biraz daha sabra ihtiyaçları var ve gelecekte daha iyi bir yanıt alacağımıza inanıyorum. Harika bir içerik ve sosyal medya ekibimiz var ve onlar da bizim kadar heyecanlılar. Ekibimiz, taraftarlarımız ve bize güç veren markalarımızla birlikte çok iyi bir aile olduk. Ailemiz büyümeye devam edecek.

LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

0
LoL Sözlüğü (League of Legends Terimleri) (A-Z)

Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

0
Pubg Hileleri (Tüm Çalışan Hileler) [2020]

YORUMLAR

Yorum Yap