Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Haberler Call of Duty 2021’in Açıklanacağı Tarih ile İlgili Dedikodular

Twitter paylaşılan bir post call of duty hayranlarını heyecanlandırdı, Call of Duty: Vanguard ön izleme ambargosunun 19 Ağustos saat 20.45’de bittiğini öne sürdü. Bir hayli kişi, tweet atılan bu hesap tanınmadığı için söylentiyi pek de umursamadı. Zaten ilgili hesaptan da bu iddiayı destekleyecek ciddi bir kanıt gelmemişti ki aynı tarih için resmi hesaptan da tweet atıldı ve aynı şekilde sonrasında tweet kaldırıldı.

Tom Henderson dört bağımsız kaynaktan aldığı bilgiye göre “19 Ağustos’ta bir Vanguard ön izlemesi veya Vanguard konusunda bir şey olduğunu” doğruladığını öne sürdü. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, internette bir PlayStation State of Play etkinliğinin de 19’unda gerçekleşeceğine konusunda söylentiler dolaşıyordu. Henderson, Sony’nin Vanguard’ın pazarlama haklarına sahip olduğunu söylüyor ve her yeni Call of Duty ilanının bir Sony etkinliğinden geldiğini düşünürsek, Vanguard’ın bu State of Play’de duyurulduğunu görmek çok da sürpriz olmaz.

Şu anda Call of Duty: Vanguard ile ilgili pek bir şey bilinmiyor. Activision, Sledgehammer Games’in yeni oyunu geliştirdiğini doğruladı ve oyunun 2. Dünya Savaşı esnasında geçeceği söylentileri çıkmıştı.

2021 Leage of Legends Şampiyonası'nı Nasıl İzlerim?

0
2021 League of Legends Dünya Şampiyonası, 5 Ekim'de ön hazırlık aşamasıyla başlayacak ve aksiyon dolu bir ay sonra, 6 Kasım'daki finallerle sona erecek.

Valorant Berlin Turnuvası Kazananı Belli Oldu!

0
Büyük turnuva nihayet finale ulaştı. Berlin VALORANT Masters'da temsil ettiğimiz SuperMassive Blaze ve Acend arasındaki mücadelenin galibi

0 YORUMLAR

Yorum Yap