Cuma, Eylül 24, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Bilgisayar için En İyi 5 Korku Oyunu

Korku oyunlarından korkmayanlardansanız, sizi gizem ve maceranın yanı sıra bir dizi en iyi bilgisayar korku oyununa götüreceğimiz gerçek korku dünyasına girmeye hazırlanın, şimdi tüm oyunları kapatın. odanızın ışıklarını ve kapılarını açın ve bilgisayara korku oyunları indirmenin en güçlü serisine hazırlanın ve içinde en ünlü ve güçlü korku oyunlarından oluşan bir grup gösteriyoruz, ayrıca bunların çoğunu içerecek sitelerde farklı derecelendirmeler ile. 

1-Resident Evil

Bilgisayar için En İyi 5 Korku Oyunu

Seride bizlerle olacak ilk oyun ve aynı zamanda gelmiş geçmiş en popüler PC oyunlarından biri ve bilgisayara korku oyunları indirme tarihinin en iyi oyunu için kıyasıya yarışıyor.Oyun 7 dereceydi, bu yüzden şimdiye kadarki en iyi korku oyunlarından biriyle randevunuz olacak .

Resident Evil Serisi

Resident Evil geliyor farklı bir hikaye ile 8 seri oyundan oluşuyor, her biriyle ve kahramanlar her bölümü göre değişebilir ama genel bir ilke ve biyolojik tehlike oyunun tüm parçaların hikayeleri onun çevresinde dönen bir nokta vardır; Oyunun tüm karakterlerinin tüm bölümleriyle, her bölümde kötülerden birinin geliştirdiği bir silah olan biyolojik tehlikeyi ortadan kaldırmaya çalıştığı ve bölümlerin isimleri şöyle geldi:

Resident Evil.

Resident Evil 2.

Resident Evil 3 Nemesis.

Resident Evil 4.

Resident Evil 5.

Resident Evil 6 Operasyonu Raccoon City.

Resident Evil 7 Biyolojik Tehlike.

Resident Evil 8 Evil Köyü.

Resident Evil'ın Özellikleri 

Oyunun her bölümü yeni bir hikaye ile geliyor ve tüm seri biyolojik tehlikeyi paylaşıyor.

Hastane ve polis karakolunun gerçek gibi göründüğü mükemmel grafikler.

“Güvenlik Odası” adlı bir yere girdiğinizde, sakin ve basit bir müzik bulacaksınız ve oradan çıktığınızda ses efektleri ürkütücü olacak ve bu da oyunu daha gerçekçi kılıyor.

Oyun, karakterlerin yüz ifadelerinin olaylara uygun göründüğü bir filmin parçası gibi geliyor.

Oyunun zorluğu, her seferinde daha güçlü bir tehlikeyle karşı karşıya kaldığınızda, seviye atladıkça gelişir.

Geliştirici, oyunun tüm bölümlerini kısa yayınladı, bu nedenle oyunun sonuna gelmek uzun sürmüyor.

Resident Evil oyun gereksinimleri 

Windows: Windows 7 / Windows 8 veya üzeri.

İşlemci: Intel Core i3 G2.

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660.

Dahili alan: 4GB.

2-Layer Of Fear

Bilgisayar için En İyi 5 Korku Oyunu

Bilgisayar korku oyunlarının sadece korkutmayan ya da korkutmayan oyunlar olduğunu ve bunun sadece bir çizgi film oyunu olduğunu görüyorsanız, bu oyunu indirirseniz , oyun temel alındığı için daha önce görmediğiniz korkuları göreceğinize söz veriyoruz. Psikolojik olan yeni bir korku üzerine, çünkü kontrol edeceksiniz, zihinsel rahatsızlıkları ve psikolojik rahatsızlıkları olan bir ressamın karakteri ile, oyun birinci şahıs bakış açısıyla geliyor ve birçok korku oyunu bu bakış açısına dayanmıyor, bu da onu özel kılıyor.

Layers Of Fear'ın Hikayesi

Bir ressamın kafasında bulaşmış bir bozukluğun etrafında yer alır, 1920'de Viktorya dönemine kadar uzanan saraya gitmektir ve çizim tahtası çizildiğinde ve çizildiğinde daha önceki bir takım hatıraları hatırlarsa , halüsinasyonlar ve arasında dönme sorunları şeklinde ortaya çıkar. kendisi ve kendini öldüren karısı , Bohllagha'yı ve plaka işini aldı ve bu, bir psikopat olarak, ressamın zihninde korku ve maceranın döndüğünü gösteriyor.

Layer Of Fear'ın Özellikleri

Psikolojik korku olan yeni bir korku biçiminde geldi, ayrıca oyundaki ilk bakış açısına bağlı, bu da bir korku ve sürpriz havası katıyor.

Oyunun hikayesindeki her şey, klasik hüzünlü müzik ve terk edilmiş eski bir konak gibi psikopata uyuyor.

Tarihin en tehlikeli bilgisayar korku oyunlarından biri olarak sınıflandırılmıştır, bu nedenle 18 yaşından büyük olmadıkça indirmek için izin almayacaksınız.

Dünyanın en ünlü değerlendirme sitelerinde ortalama bir puanla geldi.

Layers Of Fear Oyun Gereksinimleri

Windows: Windows 7 veya üstü.

İşlemci: Intel core i3 Q9400.

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 580.

RAM : 2 GB.

Boş alan : 3 GB.

3-Outlast

Bilgisayar için En İyi 5 Korku Oyunu

İlginç bir oyundur ve içinde bir grup harika macera göreceksiniz.Oyunun ününe eklenen şey, hikayesinin aynı isimli bir romandan alınmış olması ve oyun için en iyi korku oyunlarından biri olarak sınıflandırılmasıdır. bilgisayar aksiyon oyunlarına ek olarak, ayrıca oyun, paniğinizi tetikleyecek birçok korku sahnesi içeriyor; Bu yüzden oyun sırasında yanınıza birisini oturtmaya çalışın.

Oyun, Outlast 1 ve Outlast 2 olmak üzere iki bölüm yayınladı , iki bölüm oynama ve kontrol etme şekli ve taşıdıkları heyecan ve korku miktarı açısından farklı değildi, bu yüzden devam etmek için cesur ve güçlü olmalısınız.

Outlast Hikayesi

Böylece Onun olaylar, şüpheli olaylar yer almaktadır "Dağı Massive Asleim" hastaneye gitmek için "Miles Upshur" adlı bir gazeteciye isimsiz e-mail gelişini etrafında döner  o konuyu araştırmak için oraya gider. Canavarlar "denilen Varyantlar" ve onları kontrol etmeye ve ardından hastaneden kaçmaya çalışıyor.

Outlast Özellikleri

Bu oyunla ilgili en iyi şey, yüksek işletim özellikleri gerektirmemesidir.

Kontrol sistemi, mini-korku oyunları tarihindeki en iyi kontrol sistemi olarak yer alıyor.

Bunun mobil versiyonu var.

Deneyiminizi çok ürkütücü kılacak gece fotoğrafçılığı sistemine güvendim.

Oyunun zayıf kahramanı, canavarlarla savaşamaz, ancak sadece kaçması ve hayatta kalması istenir.

Outlast Gereksinimleri

Windows Sistemi: Windows XP veya üstü, ancak 64-bit olması gerekir.

İşlemci: Intel Pentium 2.4 veya eşdeğeri.

Ekran Kartı : NVIDIA Geforce GTX 260.

RAM: 4GB.

Dahili alan: 3GB.

4-Alien Isolation Oyunu

Bilgisayar için En İyi 5 Korku Oyunu

Uzayla ilgili film izlemeyi seviyorsanız, bu oyun dünya çapında milyonlarca insan tarafından izlenen seçkin Fransız filmi Le Huitième Passager'dan esinlenmiştir ve oyun, korku ve strateji yapmakla ünlü The Creatively Assembly tarafından geliştirilmiştir. oyunlar ve bu, oyuna geniş bir ün kazandıran şeydir.

Alien Isolation'nun Hikayesi

Bu oyunun olayları, uzaylılar tarafından soyulan ve onlar için bir uzay istasyonuna yerleştirilen babasını kurtarmaya çalışan "Aline Ripley" adlı bir karakter etrafında dönüyor; Bu nedenle, bir uzay gemisiyle onlara gider ve istasyonun tamamen yok olduğunu ve kontrolden çıktığını ve Dünya'dakilerle iletişim kurmak için internete bağlanamadığını bulur ve onlara, onu öldürmeye çalışırken onu öldürmeye çalışan bir grup uzaylıyı gösterir. ilginç olaylarda onlardan kaçmak için.

Alien Isolation Oyun Özellikleri

Oyunun kontrolü mükemmel, oyuna gerçekçilik kattığı için mesela uzaydan kaçtığınızda koşmak zor geliyor.

Olayların zamanı gelecekte geçiyor ve bu, kendisine daha fazla heyecan katan bilgisayar korku oyunları serisinde görülmedi.

Oyun temel olarak kayıp kişiyi bulmak için uzay gemisi hakkında bilgi aramanıza dayanıyor ve arama süreci çok zaman alacak ve her arama yaptığınızda korku ve korku bulacaksınız.

Uzaylıları tespit etmek için bir radara güveneceksiniz, ancak genellikle sizi korkutmak için başka yerlerde ortaya çıkan canavarlarla sonuçlanan hatalar yapabilir.

Alien Isolation Oyun Gereksinimleri

Windows Sistemi: Windows 7 64-bit çekirdek.

İşlemci: AMD phenom 2 X4 veya eşdeğeri.

ekran kartı :

RAM: 6GB.

Dahili alan: 30GB.

5-Five Nights at Freddy’s Oyunu

Five Nights at Freddy

Amerikan korku filmlerine çok benzeyen korku, macera ve aksiyon üzerine kurulu, oyuncak bebeklerin geceleri uyanıp onları korkunç canavarlara dönüştürmesi üzerine kurulu bir oyundur.Fikri, Pinokyo'nunki gibi perili bebeklerin korku filmlerinden esinlenmiştir. İntikam Çocuklar onu izliyor ve oyun, Amerikan şirketi Scott Cawthon'un geliştirilmesinden geldi.

Five Nights at Freddy's'in Hikayesi

Oyunun hikayesi, "Freddy Fazbear" adlı bir pizza restoranına sahip olan bir grup insanın, restoranın dekorasyon bebeklerinin hareketli bebeklere dönüşmesinin ardından her şekilde kaçmaya çalışması etrafında dönüyor ve siz bir güvenlik görevlisinin karakterinden kurtulmak için kontrol ediyorsunuz. Bu bebeklerden gece ve dört gece boyunca her gece bir mesaj alacaksınız Restoranın sahiplerinden birinden "Mike Schmidt" adlı bir e-posta size gece uyanan o uyku vakti bebekleri hakkında daha fazla bilgi verecektir.

Five Nights at Freddy’s Özellikleri

Bebekler çok korkunç grafiklerle geliyor.

Ateşli silahlar veya kan bulamayacaksınız ve bunun nedeni korkunun yepyeni bir yön almasıdır.

Oyun sadece sizi korkutmakla kalmıyor, korkutmasına da tansiyona bağlı olacak, bu yüzden oyun boyunca gergin kalacaksınız ve karakterlerden biri göründüğünde panikten bilgisayarı kapatacaksınız.

Her gece yeni görevler getiren çok çeşitli görevler var.

Five Nights at Freddy’s Sistem Gereksinimleri

Windows Sistemi: Windwos XP veya üstü.

İşlemci: AMD Athlon XP 2400 Ghz.

Grafik Kartı: AMD Redeon V2.

RAM: 2GB.

Dahili alan: 4GB.

Ünlü Youtuber Covid Nedeniyle Vefat Etti!

0
Ünlü isim aramızdan şok ir şekilde ayrıldı! 36 yaşındaki YouTuber ve Twitch yayın sunucusu Brandon Dylan Ashur geçtiğimiz günlerde Covid-19

Valortant Berlin 5. Gün Tamamlandı!

0
Heyecan dur durak bilmeden devam ediyor! Berlin VALORANT Masters'ın beşinci günü sona erdi. Bugün iki takım oyuna veda etti ve G2 playofflara grup ikincisi olarak girdi.

0 YORUMLAR

Yorum Yap