Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Oyun Dünyası Beşiktaş Espor Kadın Valorant Takımını Tanıttı!
WP

Yeni döneme hazırlanan Beşiktaş Esports, Ekim ayında organizasyonundaki birçok takımda değişiklik yaparak son duyurusunda VALORANT kadın takımının yeni çalışanlarını tanıttı.

20 Ekim Çarşamba akşamı yapılan duyuruda takım, "Bu bizim Valorant bayan takımımız ve Beşiktaş'ımızı temsil edecek!" dedi. Clex, Mikomena, Scatha, Jimji, mer0pe ve Medqe'den oluşan bir takıma koçluk yapacak.

"Bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum"

Transferin ardından takımın teknik direktörü Emin "Clex" Turan ve oyunculardan Ezgi "Scatha" Tuna, Playerbros ile görüştü. Açıklamada Skasa, yöneticilerin transfer sürecine dahil olması nedeniyle sürecin kolay geçtiğini ve bu kadar hızlı olmasını beklemediğini söyledi.

Beşiktaş Esports formasını giydiği için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Scatha, "Beşiktaş, VALORANT kadın takımını ilk kez kurdu ve bu takımın üyesi olmaktan gurur duyuyorum" dedi. "Oynamaya başladığımdan beri hep kendimi geliştirmeye odaklanmış bir oyuncu oldum. Gelecek planım kendimin en iyi versiyonu olmak" dedi.

"Başarısızlık imkansızdır, huzur içinde yatsın"

Takımın teknik direktörü Emin "Clex" Turan'ın Playerbros'a yaptığı açıklamada, takımın çok hızlı kurulduğunu ve Beşiktaş takımının ve yönetiminin çok ilgili ve anlaşıldıkları için herhangi bir sorun yaşamadıklarını söyledi.

Birbirlerine uyum sağladıktan sonra maçlarını Avrupa'ya taşıyıp orada başarılı olma hedeflerinden bahseden Turan, Beşiktaşlı taraftarlara şu mesajı verdi: "Sevgili Beşiktaş taraftarları, bu Yönetimde ve böyle çalışanlarda rahat olun. En büyük Beşiktaş"

Beşiktaş Esports kadın VALORANT üyesi

Elif “Mikomena” Demirkol

Ezgi “Scatha” Tuna

Dilara “Jimji” Tutal

Sena “mer0pe” Gürler

Ömürşah “Medqe” Gürbüz

Emin “Clex” Turan (Koç)

Hangi League of Legends Şampiyonusun? (Test)

0
Hangi League of Legends Şampiyonusun? (Test)

LoL 30 Level Hesap Şifreleri 2020 (Ücretsiz)

0
LoL 30 Level Hesap Şifreleri 2020 (Ücretsiz)

YORUMLAR

Yorum Yap